Nga Data: Deri datė: Dhomė

Fun Island Resort - Maldive

Male - Maldive

Male - Maldive

Fun Island Resort është I vendosur në jug të ishullit Male Atoll, vetëm 45 minuta larg aeroportit ndërkombëtar të Male-s me varkë me motor. Resorti ka 50 dhoma me ballkon private të shtrira në rërën e bardhë te ishullit. Të gjitha dhomat janë të pajisura me facilitetet e nevojshme për kalimin e pushimeve të paharrueshme. Ka një fushë volejbolli ,një  llojshmëri sportesh uji si windsurf, kanoe etj. Resorti gjithashtu ka një qendër fitnesi në të cilen mund të bëhen trajtime trupi, masazhe dhe SPA. Internet falas mund të gjeni në bar. Farivalhu është restoranti kryesor në të cilin shërbehet mëngjesi , dreka dhe darka në stilin bufe.

Facilities

Satellite Cable TV
Currency exchange
Spa/Wellness Centre
Restaurant/Dining
Shops in the hotel
Non-Smoking Rooms
Air Conditioning
Internet/Email services
Barbecue
Beach Sports
Special Diet Meals (upon request)
Room service - 24 hour
Fitness Center

Më Shume Detaje:


Fun Island Resort - Maldive

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė