Nga Data: Deri datė: Dhomė

Stella Beach 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli -5 yje ndodhet direkt nė Bregdet, 90 km larg nga Aeroporti, 25 km larg nga Qyteti i Side dhe vetėm 30 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli paraqitet si njė Ndėrtesė 5 Katėshe dhe disponon 247 Dhoma Standarte dhe Familjare. Dhomat janė tė pajisura me: Banjo me dush, Tharėse flokėsh TV me satelit, Telefon, Mini frigorifer, Kasafortė (me pagesė), Ajėr i kondicionuar, Tapet dhe Ballkon. Brenda Hotelit: Restoranti Kryesor me Zonė pėr jo-duhanpirėsit dhe Tarracė, Bare, Pishinė, 3 Rrėshkitėse uji, Pishinė e brendshme, Pishinė pėr Fėmijėt, Dhomė konferencash, Berber, Dyqane tė ndryshme, Shėrbim lavanderie, Shėrbim mjekėsor, SPA , Banjo turke, Sauna, Masazhe. Aktivitete si: Animacione, Shfaqje, Gjimnastikė, Aerobi, Bilardo, Ping Pong, Sporte Ujore, etj.
Më Shume Detaje: Koncepti ėshtė pėrfshin “ All Inclusive”:
- Mėngjesi, Dreka dhe dhe Darka bufe.
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike tė vendit.

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione/Shfaqje
- Banjo Turke
- Ping Pong
- Gjimnastikė
- Disa Sporte Ujore, etj.


Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti, 25 km larg nga Side, 30 km larg nga Alanya.Stella Beach 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė