Nga Data: Deri datė: Dhomė

Stella Beach 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli -5 yje ndodhet direkt në Bregdet, 90 km larg nga Aeroporti, 25 km larg nga Qyteti i Side dhe vetëm 30 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli paraqitet si një Ndërtesë 5 Katëshe dhe disponon 247 Dhoma Standarte dhe Familjare. Dhomat janë të pajisura me: Banjo me dush, Tharëse flokësh TV me satelit, Telefon, Mini frigorifer, Kasafortë (me pagesë), Ajër i kondicionuar, Tapet dhe Ballkon. Brenda Hotelit: Restoranti Kryesor me Zonë për jo-duhanpirësit dhe Tarracë, Bare, Pishinë, 3 Rrëshkitëse uji, Pishinë e brendshme, Pishinë për Fëmijët, Dhomë konferencash, Berber, Dyqane të ndryshme, Shërbim lavanderie, Shërbim mjekësor, SPA , Banjo turke, Sauna, Masazhe. Aktivitete si: Animacione, Shfaqje, Gjimnastikë, Aerobi, Bilardo, Ping Pong, Sporte Ujore, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti ėshtė pėrfshin “ All Inclusive”:
- Mėngjesi, Dreka dhe dhe Darka bufe.
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike tė vendit.

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione/Shfaqje
- Banjo Turke
- Ping Pong
- Gjimnastikė
- Disa Sporte Ujore, etj.


Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti, 25 km larg nga Side, 30 km larg nga Alanya.Stella Beach 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2019 nė 23/05/2019
€ 71.68
nga 24/05/2019 nė 13/06/2019
€ 85.12
nga 14/06/2019 nė 27/06/2019
€ 100.80
nga 28/06/2019 nė 11/07/2019
€ 114.24
nga 12/07/2019 nė 22/08/2019
€ 132.16
nga 23/08/2019 nė 30/09/2019
€ 114.24
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 10/05/2019 nė 23/05/2019
€ 53.76
nga 24/05/2019 nė 13/06/2019
€ 67.20
nga 14/06/2019 nė 27/06/2019
€ 75.04
nga 28/06/2019 nė 11/07/2019
€ 85.12
nga 12/07/2019 nė 22/08/2019
€ 98.56
nga 23/08/2019 nė 30/09/2019
€ 85.12
» Dhomė Familjare me Krevate Marinari (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2019 nė 23/05/2019
€ 89.60
nga 24/05/2019 nė 13/06/2019
€ 106.40
nga 14/06/2019 nė 27/06/2019
€ 125.44
nga 28/06/2019 nė 11/07/2019
€ 142.24
nga 12/07/2019 nė 22/08/2019
€ 164.64
nga 23/08/2019 nė 30/09/2019
€ 142.24
» Dhomė Suite (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2019 nė 23/05/2019
€ 125.44
nga 24/05/2019 nė 13/06/2019
€ 148.96
nga 14/06/2019 nė 27/06/2019
€ 175.84
nga 28/06/2019 nė 11/07/2019
€ 199.36
nga 12/07/2019 nė 22/08/2019
€ 230.72
nga 23/08/2019 nė 30/09/2019
€ 199.36

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė