Nga Data: Deri datė: Dhomė

VON Club Golden Beach 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje ėshtė ndėrtuar nė vitin 1990, ndodhet 9 km larg nga Side dhe 60 km larg nga Qyteti i Antalias dhe 55 km larg nga Aeroporti i Antalias dhe vetėm 50 m larg nga Plazhi. Hoteli disponon 632 Dhoma: Dhoma Standarde, Familjare, Suita familjare dhe Apartamente. Dhomat janė tė pajisura me: Ajėr tė Kondicionuar qėndror,Tapet, Ballkon, TV me Satelit, Kasafortė me Qera, Minibar, Telefon, Banjo private me dush, Tharėse flokėsh. Brenda kompleksit tė Hotelit:Pushuesit mund tė shijojnė Vaktet me Gatime Turke dhe Ndėrkombėtare nė Restorantin Kryesor, Restorantin pranė Rlazhit dhe Restorantin a la carte. Baret nė Vende tė ndryshme tė Hotelit ofrojnė Shije tė ndryshme nė Momente tė ndryshme tė Ditės.Nė Hotel gjendet njė Aquapark i madh me disa Pishina dhe Rrėshkitėse uji. Njė larmi Aktivitetesh tė tjera organizohen nė Hotel, si: Tenisi, Gjimnastika, Volejbolli, Dartz, Klubi i fėmijėve, Sporte ujore,Sauna me banjot turke, Masazhe, Internet,etj.
Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike.

Hoteli ofron gjithashtu:
- Tenis,
- Gjimnastik,
- Volejboll
- Dartz,
- Klubi i fėmijėve,
- Njė pjesė tė Sporteve Ujore
- Sauna dhe banjot turke.


Hoteli ndodhet 9 km larg nga Side dhe 60 km larg nga Qyteti i Antalias dhe 55 km larg nga Aeroporti i Antalias dhe vetėm 50 m larg nga Plazhi.


VON Club Golden Beach 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 20/07/2018 nė 28/08/2018
€ 196.80
nga 29/08/2018 nė 19/09/2018
€ 160.80
nga 20/09/2018 nė 09/10/2018
€ 132.00
» Dhomė Standard (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 20/07/2018 nė 28/08/2018
€ 201.60
nga 29/08/2018 nė 19/09/2018
€ 165.60
nga 20/09/2018 nė 09/10/2018
€ 136.80
» Dhomė Superiore (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 20/07/2018 nė 28/08/2018
€ 230.40
nga 29/08/2018 nė 19/09/2018
€ 180.00
nga 20/09/2018 nė 09/10/2018
€ 150.24
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 20/07/2018 nė 28/08/2018
€ 311.40
nga 29/08/2018 nė 19/09/2018
€ 243.36
nga 20/09/2018 nė 09/10/2018
€ 203.18
» Dhomė Familjare Suitė (Max: 6 Rritur) Tarifa
nga 20/07/2018 nė 28/08/2018
€ 460.80
nga 29/08/2018 nė 19/09/2018
€ 360.00
nga 20/09/2018 nė 09/10/2018
€ 300.48

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė