Nga Data: Deri datė: Dhomė

Anastasia Resort & Spa - Nea Skioni, Halkidiki(f)

Halkidiki

Halkidiki

I vendosur pranë Nea Skionit, Anastasia Resort & Spa është një pronë në buzë të detit të cilit i bashkohen një pishinë e madhe, një qendër Mirëqenieje, një restorant , dhe një bar në pishinë. Hoteli ofron strehim me shije me Wi-Fi të lirë me dhoma me pamje nga deti ose nga mali. 
 
Dhomat tek Anastasia Resort ofrojnë një dekor klasik me tualetin e kompletuar si  dhe tharëse flokësh. Dhomat janë të pajisua me ajër të kondicionuar, TV satelitor,  kasafortë dhe minibar. Ushqimi grek si dhe ai ndërkombëtar  shërbehen në mënyrë moderne në sallen e ngrënies ose në tarracë me pamje nga pishina. Bari buzë pishinës është ideal për të shijuar një pije freskuese ose një koktejl në mbrëmje. Mysafirët mund të pushojnë në saunë ose në hamam por edhe mund të përkëdhelin veten me një sesion masazhi. Një fushë tenisi dhe palestër janë gjithashtu në dispozicion për klientët më aktivë.
 
Pajisjet në dhoma :
- ajër të kondicionuar
- Shërbim i përditshëm
- Telefon
- Flat Screen TV
- tharëse flokësh
- Mini bar
- Ballkon privat
- Kasafortë
- Wi-Fi Internet Access (pa pagesë)
 
Shërbimet që ofrohen në hotel :
- Recepsion 24 orë
- Restorante dhe Bare
- Çadra , shezllon dhe peshqirë në pishinë dhe në det
- Pishinë të brendshme, pishinë të jashtme, pishinë për fëmijë
- Sallon Bukurie
- Sauna, hamam, masazh, Palestër
- Mini Club pë Fëmijë
- Lavanderi - Hekurosje
- Parking
 
Koncepti : Half Board - Shërbehen mëngjesi dhe darka

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:

- Nė det
- 105 km nga Selaniku
- Hanioti 8 km
- Pefkohori 12 km


Anastasia Resort & Spa - Nea Skioni, Halkidiki(f)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Pa Pamje (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 116.15
nga 24/05/2019 nė 17/06/2019
€ 126.50
nga 18/06/2019 nė 09/07/2019
€ 182.62
nga 10/07/2019 nė 24/07/2019
€ 263.12
nga 25/07/2019 nė 15/08/2019
€ 289.34
nga 16/08/2019 nė 29/08/2019
€ 263.12
nga 30/08/2019 nė 20/09/2019
€ 175.95
nga 21/09/2019 nė 14/10/2019
€ 104.42
» Dhomė Standarte Pamje nga Mali (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 120.06
nga 24/05/2019 nė 17/06/2019
€ 132.94
nga 18/06/2019 nė 09/07/2019
€ 187.68
nga 10/07/2019 nė 24/07/2019
€ 270.02
nga 25/07/2019 nė 15/08/2019
€ 294.63
nga 16/08/2019 nė 29/08/2019
€ 270.02
nga 30/08/2019 nė 20/09/2019
€ 181.24
nga 21/09/2019 nė 14/10/2019
€ 113.39
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 132.94
nga 24/05/2019 nė 17/06/2019
€ 140.76
nga 18/06/2019 nė 09/07/2019
€ 200.79
nga 10/07/2019 nė 24/07/2019
€ 286.81
nga 25/07/2019 nė 15/08/2019
€ 314.18
nga 16/08/2019 nė 29/08/2019
€ 286.81
nga 30/08/2019 nė 20/09/2019
€ 192.97
nga 21/09/2019 nė 14/10/2019
€ 121.21
» Dhomė Superiore Pamje nga Mali (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 140.76
nga 24/05/2019 nė 17/06/2019
€ 183.77
nga 18/06/2019 nė 09/07/2019
€ 220.34
nga 10/07/2019 nė 24/07/2019
€ 314.18
nga 25/07/2019 nė 15/08/2019
€ 344.08
nga 16/08/2019 nė 29/08/2019
€ 314.18
nga 30/08/2019 nė 20/09/2019
€ 251.62
nga 21/09/2019 nė 14/10/2019
€ 134.32
» Dhomė Superiore Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 146.05
nga 24/05/2019 nė 17/06/2019
€ 192.97
nga 18/06/2019 nė 09/07/2019
€ 229.54
nga 10/07/2019 nė 24/07/2019
€ 325.91
nga 25/07/2019 nė 15/08/2019
€ 357.19
nga 16/08/2019 nė 29/08/2019
€ 325.91
nga 30/08/2019 nė 20/09/2019
€ 263.12
nga 21/09/2019 nė 14/10/2019
€ 139.61
» Junior Suite (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 151.34
nga 24/05/2019 nė 17/06/2019
€ 195.50
nga 18/06/2019 nė 09/07/2019
€ 250.24
nga 10/07/2019 nė 24/07/2019
€ 355.81
nga 25/07/2019 nė 15/08/2019
€ 389.85
nga 16/08/2019 nė 29/08/2019
€ 355.81
nga 30/08/2019 nė 20/09/2019
€ 265.88
nga 21/09/2019 nė 14/10/2019
€ 148.58

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė