Nga Data: Deri datė: Dhomė

Ionian Princess Club- Acharavi, Korfuz (M)

Korfuz

Korfuz

Hoteli Ionian Princess është një hotel me 4 yje, i cili është ndërtuar në 1982. Rikonstruksioni është bërë në 2008. Hoteli ndodhët 37 km. larg Aeroportit “Ioannis Kapodistrias” të Korfuzit, në pjesën veriore të ishullit, në zonën e Aharavit. Të gjitha dhomat j’u sigurojnë pushime të qeta dhe rehatshme. - Dhomat Standarde: janë të pajisura me ajër të kondicionuar, telefon, muzik dhe sistem zgjimi, thrëse flokësh, televizor me antenë satelitore, minibar, kasafortë, dush, verandë ose ballkon. - Suita: Me një sipërfaqe prej 45 metër kartor konsistojnë në dy zona ( dhoma e fjetjes dhe salloni), 2 banjo; 1 nga ato është me Jacuzzi dhe e pajisur me ajër të kondicionuar, mini-kuzhine, 2 sete me televizion me paketë satelitore, Internet, telefon, muzik, sistem zgjimi, kasafortë, verandë ose ballkon, sherbim dhomë 18 orë në ditë. - Të gjitha dhomat janë me kuzhinë të pajisur, ajër të kondicionuar, muzik, sitem zgjimi, tharëse flokësh, antenë satelitore, minibar, kasafortë, dush, verandë.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti: "Half Board" - Gjysmė Pensioni.

Mėngjesi dhe darka tė pėrfshira.

Hoteli gjithashtu ofron:
- Recepsion;
- Sisitem Zgjimi;
- Vend pėr ruajtjen e valixheve;
- Dhoma pėr personat me aftėsi tė kufizuar;
- Pastrim dhome;
- Ndryshim peshqirėsh dhe ēarēafėsh;
- Shėrbime zyre (fax, mesazhe) me pagesė extra!;
Ionian Princess Club- Acharavi, Korfuz (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė