Nga Data: Deri datė: Dhomė

Lesse - Hanioti Halkidiki (b)

Halkidiki

Halkidiki

 

Hoteli Lesse me 4 yje, ndodhet 100 km. larg Aeroportit ndërkombëtar të Selanikut, në gadishullin e blertë të Kasandrës, duke qendruar mbi ujërat e Gjirit Toroneos.

Hoteli është ndërtuar në vitin 2003 në një sipërfaqe prej 5 hektarësh rrethuar me pemë pishash dhe ullinjsh, vetëm 700 m larg nga sheshi i Haniotit dhe 80 m nga plazhi.

Hoteli ofron 16 apartamente për tre ose katër persona si dhe 72 dhoma dyshe e treshe. Të gjitha dhomat kanë TV me satelit, shërbim në dhomë, shërbim zgjimi, telefon direkt, ajër të kondicionuar, kasafortë, dedektor zjarri, kuzhinë të vogël, mini bar, frigorifer, tharëse flokësh, hekur për hekurosje.

Hoteli ka një pishinë të jashtme për të rritur dhe një për fëmijët. Objekte të tjera jane restoranti që ofron mëngjese dhe darka me stilin bufe, një restorant a la carte, bar në pishinë, mini market, sanua dhe jacuzzi. Në të organizohen edhe netë tematike me muzikë, kërcime dhe surpriza të shumta. 

Koncepti: "Half Board" - Gjysmë Pensioni. Mëngjesi dhe darka të përfshira.

Fëmija i dytë në dhomë standart fle në të njëjtin krevat me prindërit.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:

- 100 km nga aeroporti i Selanikut
- 80 m nga plazhi
- 700 m nga qendra e Haniotit


Lesse - Hanioti Halkidiki (b)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 22/07/2018 nė 21/08/2018
€ 148.00
nga 22/08/2018 nė 31/08/2018
€ 125.35
nga 01/09/2018 nė 15/09/2018
€ 103.50
nga 16/09/2018 nė 22/09/2018
€ 71.07

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė