Nga Data: Deri datė: Dhomė

Mayor Capo Di Corfu - Kavos Lefkimis, Korfuz (MP)

Korfuz

Korfuz

Vendosur në mes të peizazhit me kopshte, Aquis Capo di Corfu është i vendosur në Agios Petros, 2 km larg nga Lefkimi, në pjesën jugore të ishullit, në një shtrirje të madhe të plazhit. Standardet e hotelit janë të vendosura nga Aquis Hotels and Resorts në nivelin më të lartë të kategorisë së tij. Aquis Capo Di Corfu është rinovuar gjerësisht në përputhje me standardet e Aquis gjatë dimrit të vitit 2010. Hoteli ofron: 167 dhoma të sapo rinovuara plazh i mrekullueshëm kopshte me ngjyra, ideal për shëtitjet mbasdite Dhomat standarde janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me satelit, telefon direkt*, internet wireless, mini frigorifer, tharëse flokësh dhe kasafortë*. Objektet e hotelit janë pishina me ndarje edhe për fëmijët, beachvolley, fusha tenisi. Klientët mund të shijojnë gatimet dhe pijet në restrorantet dhe baret e hotelit. *shërbime me pagesë shtesë

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Vendosur nė mes tė peizazhit me kopshte, Aquis Capo di Corfu ėshtė i vendosur nė Agios Petros, 2 km larg nga Lefkimi, nė pjesėn jugore tė ishullit, nė njė shtrirje tė madhe tė plazhit.

Mayor Capo Di Corfu - Kavos Lefkimis, Korfuz (MP)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Superiore me Pamje nga Kopshti (Max 2 te Rritur) Tarifa
nga 03/05/2019 nė 20/05/2019
€ 200.10
nga 21/05/2019 nė 10/06/2019
€ 265.65
nga 11/06/2019 nė 10/07/2019
€ 323.15
nga 11/07/2019 nė 25/08/2019
€ 419.75
nga 26/08/2019 nė 19/09/2019
€ 323.15
nga 20/09/2019 nė 09/10/2019
€ 265.65
nga 10/10/2019 nė 28/10/2019
€ 200.10
» Dhomė Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 03/05/2019 nė 20/05/2019
€ 235.75
nga 21/05/2019 nė 10/06/2019
€ 303.60
nga 11/06/2019 nė 10/07/2019
€ 358.80
nga 11/07/2019 nė 25/08/2019
€ 455.40
nga 26/08/2019 nė 19/09/2019
€ 358.80
nga 20/09/2019 nė 09/10/2019
€ 303.60
nga 10/10/2019 nė 28/10/2019
€ 235.75

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė