Nga Data: Deri datė: Dhomė

Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Ag. Gordios

Korfuz

Korfuz

Hoteli është me 4 yje, ndodhet në një vend me pamje të përsosura, në një nga vendet më të mira Korfuzit dhe ofron: 246 dhoma të sapo rinovuara të gjitha me pamje nga deti dhe secila me një ballkon apo tarracë private, 2 restorante, tre bare dhe shërbime të ndryshme si internet wireless, këmbim valutor, makina me qera, palestër, sporte ujore, fusha tenisi si dhe mbrëmje me muzikë live gjatë netëve të ndryshme të javës. Hoteli ka një qëndër wellnes me një Spa që ofron shërbime të kompletuara për trupin. shënim: disa ndër shërbimet e hotelit mund të jenë subjekt i pagesave shtesë

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ pėrfshin:
- Mėngjesin bufe, Drekėn dhe Darkėn.
- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.
- Pool Bar ku mund te shijoni birrė nė kriko, pije tė ndryshme tė lehta, kafe, verė vendi, etj.


Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Ag. Gordios

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 03/05/2019 nė 20/05/2019
€ 169.05
nga 21/05/2019 nė 10/06/2019
€ 230.00
nga 11/06/2019 nė 10/07/2019
€ 270.25
nga 11/07/2019 nė 25/08/2019
€ 299.00
nga 26/08/2019 nė 19/09/2019
€ 270.25
nga 20/09/2019 nė 09/10/2019
€ 230.00
nga 10/10/2019 nė 28/10/2019
€ 169.05
» Dhomė Deluxe Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 03/05/2019 nė 20/05/2019
€ 187.45
nga 21/05/2019 nė 10/06/2019
€ 254.15
nga 11/06/2019 nė 10/07/2019
€ 301.30
nga 11/07/2019 nė 25/08/2019
€ 358.80
nga 26/08/2019 nė 19/09/2019
€ 301.30
nga 20/09/2019 nė 09/10/2019
€ 254.15
nga 10/10/2019 nė 28/10/2019
€ 187.45

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė