Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kontokali Bay & SPA - Kontokali, Korfuz (B)

Korfuz

Korfuz

I ndërtuar mbi një gadishull me pemë të dendura dhe në një pjerrësi të natyrshme, ndërtesa kryesore mbikëqyr ujrat blu të Jonit që ndan Korfuzin nga malet bregdetare e kontinentale greke dhe Marina Gouvia. Dhomat e hotelit janë të pajisura me tarracë ose ballkon, banjo private me dush, ajër i kondicionuar, telefon direkt, TV satelitor, mini bar, kasafortë, tharëse flokësh, internet wireless. Hoteli ofron 4 restorante ku gjerësia e zgjedhjeve dhe specialitetet me tematikë mesdhetare dhe ndërkombëtare janë një plotësues i natyrshëm i pushimeve të plota. hoteli ofron edhe 2 bare, tre pishina, sporte ujore, fusha tenisi, palestër si dhe aktivitete të ndryshme për fëmijë e të rritur. Hoteli ka në dispozicion të pushuesve një spa të kompletuar për rritjen e relaksimit dhe komoditetit. shënim: disa shërbime ofrohen kundrejt një pagese suplementare

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: KONTOKALI BAY RESORT & SPA, ėshtė njė kompleks Hotel-bungalow nė pjesėn bregdetare lindore tė ishullit tė Korfuzit, ndodhet vetėm 6 km nga qyteti i Korfuzit.

Kontokali Bay & SPA - Kontokali, Korfuz (B)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Bungalow Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 10/05/2019
€ 151.80
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 194.35
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 232.30
nga 15/06/2019 nė 05/07/2019
€ 258.75
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 297.85
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 258.75
nga 21/09/2019 nė 27/09/2019
€ 232.30
nga 28/09/2019 nė 18/10/2019
€ 194.35
nga 19/10/2019 nė 26/10/2019
€ 151.80
» Dhomė Standart Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 10/05/2019
€ 151.80
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 194.35
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 232.30
nga 15/06/2019 nė 05/07/2019
€ 258.75
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 297.85
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 258.75
nga 21/09/2019 nė 27/09/2019
€ 232.30
nga 28/09/2019 nė 18/10/2019
€ 194.35
nga 19/10/2019 nė 26/10/2019
€ 151.80
» Dhomė Standart Pamje nga Gjiri i Detit (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 10/05/2019
€ 159.85
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 207.00
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 250.70
nga 15/06/2019 nė 05/07/2019
€ 271.40
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 308.20
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 271.40
nga 21/09/2019 nė 27/09/2019
€ 250.70
nga 28/09/2019 nė 18/10/2019
€ 207.00
nga 19/10/2019 nė 26/10/2019
€ 159.85
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 10/05/2019
€ 182.85
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 243.80
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 288.65
nga 15/06/2019 nė 05/07/2019
€ 310.50
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 342.70
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 310.50
nga 21/09/2019 nė 27/09/2019
€ 288.65
nga 28/09/2019 nė 18/10/2019
€ 243.80
nga 19/10/2019 nė 26/10/2019
€ 182.85
» Dhomė Standart Bungalow Pamje nga Detit (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 10/05/2019
€ 182.85
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 243.80
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 288.65
nga 15/06/2019 nė 05/07/2019
€ 310.50
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 342.70
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 310.50
nga 21/09/2019 nė 27/09/2019
€ 288.65
nga 28/09/2019 nė 18/10/2019
€ 243.80
nga 19/10/2019 nė 26/10/2019
€ 182.85
» Dhomė Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 10/05/2019
€ 166.75
nga 11/05/2019 nė 24/05/2019
€ 216.20
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 272.55
nga 15/06/2019 nė 05/07/2019
€ 310.50
nga 06/07/2019 nė 30/08/2019
€ 357.65
nga 31/08/2019 nė 20/09/2019
€ 310.50
nga 21/09/2019 nė 27/09/2019
€ 272.55
nga 28/09/2019 nė 18/10/2019
€ 216.20
nga 19/10/2019 nė 26/10/2019
€ 166.75

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė