Nga Data: Deri datė: Dhomė

Corfu Palace - Corfu, Korfuz (b)

Korfuz

Korfuz

Një pikë e rendësishme mbresëlënëse e Korfuzit, duke përfituar nga pozita e tij pesë minuta larg nga zemra e qytetit historik të Korfuzit hoteli u përurua në vitin 1958 dhe mban pozitën më të mirë në qytet. Që atëherë ofron një atmosferë tradicionale dhe elegante, ku çdo vizitor mund të përjetojë mikpritjen e ishullit nëpërmjet shërbimit të personalizuar dhe vëmendjes në detaje në traditën e vërtetë zvicerane. Corfu Palace ka një stil unik dhe ka traditë të gjatë në mikpritje, duke garantuar seriozitetin dhe profesionalizmin, e mirëpritur në një mënyrë të veçantë ata që janë në gjendje të njohin gjurmet e historise që vitet e kaluara kanë lënë në këtë vend. Në sajë të një traditë të gjatë dhe si një anëtar i famshëm i shoqatës "Grande Classe de Hotele Internationale", Corfu Palace mund të klasifikohet si një nga hotelet më elegante dhe të dalluara në Greqi. Dhomat e hotelit kanë ajër të kondicionuar, TV me satelit, telefon direkt*, mini bar*, tharëse flokësh, kasafortë*, internet wireless. Hoteli ka 2 restorante dhe 3 bare. *shërbime me pagesë ekstra.

Më Shume Detaje: Njė pikė e rėndėsishme mbresėlėnėse e Korfuzit, duke pėrfituar nga pozita e tij pesė minuta larg nga zemra e qytetit historik tė Korfuzit hoteli u pėrurua nė vitin 1958 dhe mban pozitėn mė tė mirė nė qytet.

Corfu Palace - Corfu, Korfuz (b)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 20/05/2019
€ 162.15
nga 21/05/2019 nė 10/06/2019
€ 189.75
nga 11/06/2019 nė 10/07/2019
€ 225.40
nga 11/07/2019 nė 25/08/2019
€ 254.15
nga 26/08/2019 nė 19/09/2019
€ 225.40
nga 20/09/2019 nė 09/10/2019
€ 189.75
nga 10/10/2019 nė 31/10/2019
€ 162.15
» Dhomė Superiore Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 20/05/2019
€ 218.50
nga 21/05/2019 nė 10/06/2019
€ 251.85
nga 11/06/2019 nė 10/07/2019
€ 301.30
nga 11/07/2019 nė 25/08/2019
€ 341.55
nga 26/08/2019 nė 19/09/2019
€ 301.30
nga 20/09/2019 nė 09/10/2019
€ 251.85
nga 10/10/2019 nė 31/10/2019
€ 218.50

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi fjetje dhe mėngjes

Nga Data: Deri datė: Dhomė