Nga Data: Deri datė: Dhomė

Brooklyn 3* - Rimini

Rimini

Rimini

I pozicionuar mes pemëve përgjatë lungomares Rivazzurra,  10m  larg  nga  plazhi. 

AKOMODIMI
Dhoma të ndritshme me edhe pa ballkone, shumica e dhomave kanë pamje nga deti
Hoteli  ofron  falas Wi-Fi, TV me ekran të sheshtë, ajër i kondicionuar.

USHQIMI
Hoteli ofron të gjitha ushqimet dhe disa pije,  në restorantet me pamje nga deti, netë me muzikë si dhe parking. Kuzhine e shkëlqyer, ushqime të freskëta të shoqëruara me traditën  vendase

Mëngjes në buffet me ushqime të ëmbra edhe të kripura

ARGETIMI
Për fëmijët ofron park lojrash në hotel. Shumë pranë ndodhet edhe aquaparku më i madh në Rimini, “Fiabilandia”.  Një aquapark me rreshqitëse edhe pishina, lojra uji  i cili ndodhet vetëm 10 minuta nga hoteli, i arritshem me një linje autobuzi. Për më të vegjlit ofrohet një mini-club me Animator edhe një zone dedikuar videolojërave me konkurse edhe dhurata për fëmijët

Më Shume Detaje: 10m larg nga plazhi.

Brooklyn 3* - Rimini

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė