Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kriopigi Beach 4*

Halkidiki

Halkidiki

Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës së Sithonias.

Ai është ndërtuar në përputhje me stilin lokal arkitekturor, ka 170 dhoma standarte dhe 8 suita junior, të gjitha të paisura më komoditetet dhe mjetet e nevojshme për pushime të kënaqshme.

Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë. Gjithashtu atmosfera qe krijon bar Dolphins, një bar pishinë, është e veçantë dhe relaksuese.

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbim hekurosje
- Ajër të kondicionuar në zonat e përbashkëta
- Vend për ruajten e bagazheve
- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë
- Radio në dhomë
- Dush - Ballkon - Frigorifer
- Kënd lojrash për fëmijët
- Masazh
- Shezllone dhe çadra në Pishinë

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive pėrfshin:

- Mengjes American Buffet nga 07.30 – 10.00 am
- Dreke (Snack Bufe ) me snack te ngrohta dhe te ftohta nga 13.30 deri 15.00
- Kafe dhe Kek nga ora 16.00deri 17.00
- Akullore ne drek edhe ne dark
- Darke Mesdhetare dhe gatim tradicional greke
- Mengjes I paketuar per pjesmarsit e eskursioneve
- Pije lokale jo alkoolike (kafe, caj , uje dhe pije freskuese)
- Pije lokale alkoolike ( beer kriko, vere te bardh dhe te kuqe ouzo dhe brandy nga ora 10.00 deri 23.00
- Palester
- Tennis, Darts
- Free Wi-Fi ne Lobby dhoma dhe pishine
- Sha
- Shesh lojrash i brendshem dhe i jashtem
- Karrige foshnje ne dhome dhe ne restorant
- Nga mesi i qershorit dhe mesi i shtatorit zhvillohet nje mini-klab (per femije nga 4 deri 12 vjec) nga ora 10.00 deri 13.00 dhe 17.00 deri 20.00.
- Shezllona dhe ēadra pa pagesė nė PISHINE
- Transporti Falas per plazhin ne Polichrono me Shuttle

Distancat:
- 800 metra larg plazhit
- 85 km larg nga Selaniku


Kriopigi Beach 4*

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 30/04/2018 nė 18/05/2018
€ 96.00
nga 19/05/2018 nė 22/06/2018
€ 120.00
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 136.80
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 158.40
nga 25/08/2018 nė 21/09/2018
€ 136.80
nga 22/09/2018 nė 05/10/2018
€ 120.00
nga 06/10/2018 nė 15/10/2018
€ 96.00
» Dhomė Superiore (Max: 3 Rritur ) Tarifa
nga 30/04/2018 nė 18/05/2018
€ 103.20
nga 19/05/2018 nė 22/06/2018
€ 124.80
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 141.60
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 165.60
nga 25/08/2018 nė 21/09/2018
€ 141.60
nga 22/09/2018 nė 05/10/2018
€ 124.80
nga 06/10/2018 nė 15/10/2018
€ 103.20
» Dhomė Superiore me Krevat Marinari (Max: 2 Rritur ose 2 Rritur + 2 fėmijė) Tarifa
nga 30/04/2018 nė 18/05/2018
€ 152.40
nga 19/05/2018 nė 22/06/2018
€ 169.20
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 200.40
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 217.20
nga 25/08/2018 nė 21/09/2018
€ 200.40
nga 22/09/2018 nė 05/10/2018
€ 169.20
nga 06/10/2018 nė 15/10/2018
€ 152.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė