Nga Data: Deri datė: Dhomė

Macedonian Sun - Kalithea Halkidiki

Halkidiki

Halkidiki

Hoteli ndodhet vetëm një kilometër larg fshatit Kalithea. Ai është vënë në punë në vitin 1988 dhe ka një vendndodhje të veçantë ku kombinon pamjen nga deti me kopshtet që e rrethojnë. Kapaciteti është 128 dhoma dhe operon nga prilli në tetor. Në qëndër të kompleksit ndodhet Birra e Kopshtit, ku muzika dhe një përzgjedhje birrash dhe koktejesh krijon një atmosferë tërheqëse për klientët. Ne hotel gjenden objektet e sporteve ujore, fusha e volejbollit, tabelat e tenisit, qëndra e motorrave për ngjitje në mal, një qëndër estetike dhe masazhi. Në restorantin kryesor Pella shërbehet mëngjesi dhe darka me gatimet tradicionale greke dhe një përzgjedhje e veçantë verërash.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Hoteli ndodhet vetėm njė kilometėr larg fshatit Kalithea. Ai ndodhet 75 km larg nga Selaniku dhe 90 km nga aeroporti.

Macedonian Sun - Kalithea Halkidiki

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 22/05/2019
€ 82.50
nga 23/05/2019 nė 12/06/2019
€ 77.88
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 102.96
nga 27/06/2019 nė 17/07/2019
€ 121.44
nga 18/07/2019 nė 21/08/2019
€ 139.70
nga 22/08/2019 nė 04/09/2019
€ 121.44
nga 05/09/2019 nė 18/09/2019
€ 102.96
nga 19/09/2019 nė 02/10/2019
€ 77.88
nga 03/10/2019 nė 27/10/2019
€ 52.80
» Suitė (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 22/05/2019
€ 82.50
nga 23/05/2019 nė 12/06/2019
€ 121.44
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 162.58
nga 27/06/2019 nė 17/07/2019
€ 194.48
nga 18/07/2019 nė 21/08/2019
€ 217.36
nga 22/08/2019 nė 04/09/2019
€ 194.48
nga 05/09/2019 nė 18/09/2019
€ 162.58
nga 19/09/2019 nė 02/10/2019
€ 121.44
nga 03/10/2019 nė 27/10/2019
€ 82.50

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė