Nga Data: Deri datė: Dhomė

Chrousso Village - Paliouri Halkidiki (M)

Halkidiki

Halkidiki

Në një ndër plazhet, në pjesën më jugore të gadishullit të Kassandrës ne Paliouri ndodhet kompleksi Chrousso Village, i cili kombinon respektin për mjedisin më nivelin e lartë të mikpritjes.

Ai ndodhet 400 metra larg plazhit dhe 120 km larg qytetit të Selanikut. Ndërtesat e resortit janë të shpërndara në një hapësirë prej 4 hektarë përreth kopshteve piktoreske të dekoruara në mënyrë elegante. Dezajni i veçantë i ndërtesave krijon një atmosferë qetësie dhe relaksi të pakrahasueshme.

Ndërtesat e resortit janë të shpërndara në një hapësirë prej 4 hektarë përreth kopshteve piktoreske të dekoruara në mënyrë elegante. Dezajni i veçantë i ndërtesave krijon një atmosferë qetësie dhe relaksi të pakrahasueshme.

Hoteli ka 192 dhoma studio ose apartamente të gjitha të pajisura me TV satelit, banjo, telefon, ajër të kondicionuar, kushinë të kompletuar.

Ato janë të pajisura me ballkone ose veranda me pamje nga pishina , kopshti ose nga pylli i pishave. Në restorantin Andromeda përgatiten gatime të shijshme mesdhetare dhe ndërkombëtare. Vaktet ofrohen bufe në këtë restorant.

 

Koncepti : All Inclusive - Mëngjesi, dreka, darka të përfshira.

Ushqimi dhe pijet :

Mëngjesi: bufe  Restorant (7:00-10:00)
Dreka: bufe  Restorant (12:30-14:30)
Darka: bufe  Restorant (18:30-21:30)

Akullore në restorant 12:30-14:30 dhe 18:30-21:30

Gjatë ngrënies (drekë-darkë) restorant: verë vëndase, pije, lëngje, birrë projekt në nivel lokal dhe ujë mineral.
Pool Bar (10:00-24:00), Ouzo raki lokal, birrë lokale draft, kafe filtruar, çaj, pije lokale butë, verë lokale draft, pije alkoolike lokale (uiski vodka, rum, xhin).
Pas 24:00 të gjitha pijet  janë me pagesë shtesë.

Sanduiçe janë të ofruara Bar 22:00-23:00.

Biskota ose tortë 16:00-17:00
Rostiçeri BAR Nikolaus (10:00-22:00)
Shumëllojshmëri të snacks të nxehtë dhe të ftohtë.

SPORTE:
pingpong
Ball Volley
Ball Basket

Programi animacion 6 herë në javë
Nata Gala me jetën ndërkombëtar Lajme & BBQ natë me muzikë e jetës greke
Autobusi anijes transferimin në fshatrat e afërta (Pefkohori-Hanioti)

 


Më Shume Detaje: Distancat:

- 350 m nga plazhi
- 1.5 km nga Paliuri
- 115 km nga aeroporti i Selanikut

Chrousso Village - Paliouri Halkidiki (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Studio (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 03/06/2019
€ 89.70
nga 04/06/2019 nė 17/06/2019
€ 123.05
nga 18/06/2019 nė 15/07/2019
€ 166.75
nga 16/07/2019 nė 21/08/2019
€ 205.85
nga 22/08/2019 nė 09/09/2019
€ 166.75
nga 10/09/2019 nė 23/09/2019
€ 123.05
nga 24/09/2019 nė 10/10/2019
€ 89.70
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 03/06/2019
€ 105.80
nga 04/06/2019 nė 17/06/2019
€ 149.50
nga 18/06/2019 nė 15/07/2019
€ 197.80
nga 16/07/2019 nė 21/08/2019
€ 236.90
nga 22/08/2019 nė 09/09/2019
€ 197.80
nga 10/09/2019 nė 23/09/2019
€ 149.50
nga 24/09/2019 nė 10/10/2019
€ 105.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė