Nga Data: Deri datė: Dhomė

Atrium 3* Superior-Halkidiki

Halkidiki

Halkidiki

 

Nën diellin e artë, midis ullishteve shekullore dhe pishave impresionuese në Halkidiki, mbi ujërat smerald të gjirit Kasandra, këtu në Pefkohori, Atrium Hotel hap krahët e tij për të mirëpritur vizitorët. Hotel Atrium është zgjedhja e duhur për çifte, familje dhe grupe në kërkim për një qëndrim relaksues dhe të këndshëm në Halkidiki.

Shërbimi dhe mikpritja e veçantë e stafit të përgatitur dhe miqësor do të bëjë klientët që të ndihen si miq.

Pishina e madhe dhe pishina e fëmijëve ofrojnë relaks për ata që duan të shijojnë freskinë dhe njëkohësisht të marrin rrezet e diellit.

Hoteli me 4 yje ndodhet në Pefkohori pranë gjirit të Kassandrës ne Halkidiki. Hoteli ka një kapacitet prej 110 dhomash të dekoruara me shije të hollë dhe të pajisura më së miri.

Restoranti i hotelit shërben bufe Amerikane ne mëngjes ndërsa darka ofrohet në një larmi të pasur përzgjedhjesh midis kushinës mesdhetare dhe asaj ndërkombëtare.

Bar AVRA qe ndodhet pranë pishinës është i hapur që në mëngjes deri në mbrëmje vonë dhe shërben pije, kokteje dhe ushqime të lehta.

Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: - Basketboll; - Shah; - Tenis; - Pishinë; - Beach Volley; - Billardo;

  Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

- Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën.
- Pijet e vendit alkoolike si , Raki, Birra dhe Verë vendi dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lëngje frutash vendi, kafe, caj

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Kënd Interneti; - Shërbime zyre (fotokopje, fax); - Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja; - System zgjimi; - Frigorifer;

- Hoteli bashkepunon me nje beach bar ne plazh, çadrat jane pa pagese me konsumimin minimal tek beach bari.

- peshqirët janë me depozitë 10 euro te cilat rikthehen pasi dorezohen peshqirët

- Kondicioneri funksionon gjatë muajve Korrik dhe Gusht

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:

Selanik - 105 km
Aeroporti: - 95 km
Port: - 105 km
Supermarket: - 500 m
Fshati Qendra: - 500 m
Plazh: - 800 m


Atrium 3* Superior-Halkidiki

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 27/04/2018 nė 14/05/2018
€ 94.99
nga 15/05/2018 nė 13/06/2018
€ 112.93
nga 14/06/2018 nė 05/07/2018
€ 123.05
nga 06/07/2018 nė 24/08/2018
€ 168.82
nga 25/08/2018 nė 15/09/2018
€ 127.19
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 112.93

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė