Nga Data: Deri datė: Dhomė

Portes Beach - Potidea Halkidiki (Me)

Halkidiki

Halkidiki

 

Resorti Portes Beach me 4 yje, është i ndërtuar pranë plazhit në një kopësht me gjelbërim dhe pisha që mbërrijnë pranë detit dhe fton klientët që të relaksohen në ujërat e pastra të detit dhe të kalojnë orë të panumërta duke shijuar diellin dhe rërën e plazhit.
 

Resorti ndodhet në Nea Potidia, në hyrje të gadishullit të Halkidikisë dhe ndodhet shumë pranë rajonit Natura, me 6500 akra me zogj ujorë dhe me mundësi shumë të mira për ekskursione, qëndron 65 km larg qytetit të Selanikut.

Kapaciteti i tij është 185 dhoma me pamje nga deti ose nga kopshti të gjitha të pajisura me komoditetet moderne.

 Të gjitha dhomat janë të pajisura me:

- Ajër të kondicionuar;

Frigorifer;

- Telefon;

- Ngrohje qëndrore;

- Tharëse flokësh;

- Kasafortë;

- Ballkon ose verandë me një pamje spektakolare mbi kopshtin;

- Krevat për fëmijët nqs klientët e dëshirojnë;

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash përditë;

- Shërbime zyre (fotokopje, fax);

- Sistem zgjimi;

- Tavern a la carte;

- Kafe

– Bare Brenda dhe jashtë hotelit;

- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;

- Argjendari;

- Nuk lejohen kafshët;

Koncepti - All Inclusive - Mëngjesi Dreka dhe Darka të përfshira të cilat shërbehen në stil bufe.

Të gjitha llojet e pijeve alkoolike dhe jo alkoolike vëndase nga ora 10.00 deri 24.00 në të gjitha baret (përveç diskos)

Akullore për fëmijët nga ora 10:00 - 24:00.

Më Shume Detaje: Distancat:

- nė plazh
- Aeroporti Makedonia - Selanik: 54 km
- Stacioni hekurudhor / Port - Selanik: 65 km
- N. Moudania: 4 km
- N. Potidea (Fshati dhe plazh): 2 km
- Stop autobus: 0 m (pėpara hotelit)


Portes Beach - Potidea Halkidiki (Me)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Standarte Promo (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/04/2019 nė 20/05/2019
€ 72.60
nga 21/05/2019 nė 13/06/2019
€ 112.20
nga 14/06/2019 nė 27/07/2019
€ 176.00
nga 28/07/2019 nė 27/08/2019
€ 199.10
nga 28/08/2019 nė 09/09/2019
€ 176.00
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 112.20
nga 28/09/2019 nė 31/10/2019
€ 72.60
» Dhomė Standard (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/04/2019 nė 20/05/2019
€ 79.20
nga 21/05/2019 nė 13/06/2019
€ 122.10
nga 14/06/2019 nė 27/07/2019
€ 191.40
nga 28/07/2019 nė 27/08/2019
€ 215.60
nga 28/08/2019 nė 09/09/2019
€ 191.40
nga 10/09/2019 nė 27/09/2019
€ 122.10
nga 28/09/2019 nė 31/10/2019
€ 79.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė