Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pallini Beach - Kalithea Halkidiki

Halkidiki

Halkidiki

Pallini Beach Kassandra ndodhet në bregun lindor të gadishullit me të njëjtin emër, vetëm 1 milje nga qëndra e Kalitheas që ofron një numur te konsiderueshëm baresh restorantesh, klubesh dhe dyqanesh.

Hoteli ka hyrje private për në plazh që ndodhet vetëm 100 metra larg. Ai ndodhet 75 km larg nga aeroporti dhe 90 km larg nga qendra e Selanikut. Pallini Beach ka 350 dhoma , 34 suita, 98 bungalow të dizenjuara në një shkrirje të stilit tradicional me atë bashkëkohor.

Të gjitha janë të pajisura me ballkone ose tarraca, pjesa me e madhe e të cilave me pamje nga deti, ajër të kondicionuar, TV me satelit, mini bar dhe linja telefoni direkte.

I rinovuar kohët e fundit, hoteli me katër yje Pallini Beach ofron një larmi shërbimesh dhe komoditetesh që përfshijnë një pishinë të jashtmë me ujë deti, një pishinë të brëndshme të punuar me mermer, dy restorante dhe dy bare si dhe një kinema në qiell të hapur. Hoteli ofron aktivitete të ndryshme ditore dhe argëtim gjatë mbrëmjeve.

Koncepti : Half Board - Gjysëm Pensioni - Shërbehen Mëngjesi dhe Darka

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat :

Hoteli ka hyrje private pėr nė plazh qė ndodhet vetėm 100 metra larg.
Ai ndodhet 75 km larg nga aeroporti dhe 90 km larg nga qendra e Selanikut.


Pallini Beach - Kalithea Halkidiki

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė standart Pamje pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 22/05/2019
€ 70.40
nga 23/05/2019 nė 12/06/2019
€ 103.40
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 132.00
nga 27/06/2019 nė 17/07/2019
€ 162.80
nga 18/07/2019 nė 21/08/2019
€ 184.80
nga 22/08/2019 nė 04/09/2019
€ 162.80
nga 05/09/2019 nė 18/09/2019
€ 132.00
nga 19/09/2019 nė 02/10/2019
€ 103.40
nga 03/10/2019 nė 27/10/2019
€ 70.40
» Bungalow Rreshti i Dytė (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 22/05/2019
€ 74.80
nga 23/05/2019 nė 12/06/2019
€ 110.00
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 147.40
nga 27/06/2019 nė 17/07/2019
€ 184.80
nga 18/07/2019 nė 21/08/2019
€ 222.20
nga 22/08/2019 nė 04/09/2019
€ 184.80
nga 05/09/2019 nė 18/09/2019
€ 147.40
nga 19/09/2019 nė 02/10/2019
€ 110.00
nga 03/10/2019 nė 27/10/2019
€ 74.80
» Bungalow Rreshti i Parė (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 22/05/2019
€ 85.80
nga 23/05/2019 nė 12/06/2019
€ 127.60
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 167.20
nga 27/06/2019 nė 17/07/2019
€ 213.40
nga 18/07/2019 nė 21/08/2019
€ 253.00
nga 22/08/2019 nė 04/09/2019
€ 213.40
nga 05/09/2019 nė 18/09/2019
€ 167.20
nga 19/09/2019 nė 02/10/2019
€ 127.60
nga 03/10/2019 nė 27/10/2019
€ 85.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė