Nga Data: Deri datė: Dhomė

Lagomandra Beach -Halkidiki, (F)

Halkidiki

Halkidiki

 

Lagomandra Beach me 4 yje ndodhet ndërmjet ujërave të kaltëra të gjirit Toroneos, në plazhin e artë të Lagomandras, e cila është vlerësuar me cmimin “Flamuri Blu” nga BE. Tre karakteristikat, të cilat përcaktojnë hotelin, përfshijnë pamjen e mrekullueshme të ujërave të kaltëra dhe të kristalta, plazheve me rërë ngjyrë ari, dhe gjelbërimin e jashtëzakonshëm qe e rrethon hotelin.

Bukuria natyrore e hotelit dhe shërbimet speciale që ofron hoteli, tërheqin mjaft pushues. Hoteli është rinovuar plotësisht në vitin 2004 dhe 2008 duke siguruar që hoteli të qëndrojë në një gjendje shumë të mirë.

Lagomandra ndodhet në këmbët e malit Itamos dhe pranë ujërave të qarta të gjirit Toroneos, në plazhin e artë të Lagomandras.  Hoteli i fton klientët që të shijojnë cilësinë dhe mikpritjen që ky kompleks ofron.

Lagomandra përfshin dy komplekse hoteliere duke u zgjeruar në formë amfiteatri në një vend-ndodhje ku pamja nga deti , plazhi i artë dhe ambienti i gjelbër krijojnë një kombinim të kënaqshëm për të gjithë vizitorët që vendosin të kalojnë pushimet në këtë hotel.l rinovuar plotësisht, 200 dhomat (45 maisonettes Superior Suites Deluxe - 10 - 45 Superior Suites Junior - 70 dyshe superior - 30 Dyshe) ofrojnë:

- ajër të kondicionuar dhe ngrohje (individualisht rregullueshme në çdo dhomë), një banjo en suite (dush dhe tharëse flokësh), TV satelitor, një frigorifer dhe telefon, mini radio me një CD player, ballkon / tarracë dhe kasafortë.

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Restorant a la carte

- Pishinë për të rritur dhe fëmijë

- Teatër

- Voleyball, Horse riding

Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:

- nga plazhi ėshtė 20m
- nga Aeroporti ėshtė 100km
- nga fshati me i afėrt ėshtė 5 km.
- 90 km larg nga aeroporti i Selanikut
- 5 km larg qytetit piktoresk dhe tė njohur tė Neos Marmaras,Lagomandra Beach -Halkidiki, (F)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Superiore (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/07/2018 nė 31/08/2018
€ 196.65
nga 01/09/2018 nė 15/09/2018
€ 151.80
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 111.55
» Dhome Delux Max(2 te rritur+1 Femije ose 3 te rritur Tarifa
nga 01/07/2018 nė 31/08/2018
€ 218.04
nga 01/09/2018 nė 15/09/2018
€ 167.90
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 118.45
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/07/2018 nė 31/08/2018
€ 272.55
nga 01/09/2018 nė 15/09/2018
€ 215.05
nga 16/09/2018 nė 30/09/2018
€ 158.93

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė