Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kassandra Palace - Kriopigi Halkidiki (B)

Halkidiki

Halkidiki

 

Hoteli Kassandra Palace me 4 yje, gjendet në Kriopigi. Është ndërtuar në 1978-ën. Hoteli ndodhet në një distancë prej 80 km nga Selaniku dhe nga aeroporti ndërkombëtar i Selanikut, me pamje nga deti Egje dhe pranë fshatit Kriopigi dhe shtrihet në një zonë private me sipërfaqe 7 hektarë.

Për mbi 30 vjet Kassandra Palace ka mikpritur klientë të të gjitha moshave dhe origjinave për pushimet e tyre familjare verore.

Hapësira dhe komforti janë kryefjalët e shërbimit, ndërkohë që hoteli me 300 dhomat e tij te rinovuara në vitin 2009 është i rrethuar me kopshte të gjera me hyrje direkte në plazh.

Me një larmi te madhe objektesh dhe aktivitetesh , që nga sportet ujore dhe deri në darkat a-la-carte, hoteli premton të sjellë pushime të paharrueshme për klientët.

300 dhomat komforte të hotelit jane te shpërndara në të gjithë resortin. Çdo dhomë ka një ballkon privat ose nje terracë me pamje nga deti Egje. Rinovimi eshte bere kohet e fundit dhe te gjitha dhomat tashme ofrojne nje comfort te jashteyakonshem, te cilat te sigurojne relaks dhe nje kenaqesi absolute!

Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash;

- Sistem zgjimi;

- Pastrim dhome;

- Zvendësim peshqirësh dhe çarçafësh;

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:

- nė plazh
- 80 km nga Selaniku dhe nga aeroporti "Makedonia"


Kassandra Palace - Kriopigi Halkidiki (B)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė DeLuxe Mountain view ( Max : 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 28/05/2019
€ 78.20
nga 29/05/2019 nė 10/06/2019
€ 95.45
nga 11/06/2019 nė 20/06/2019
€ 118.45
nga 21/06/2019 nė 14/07/2019
€ 154.10
nga 15/07/2019 nė 31/07/2019
€ 178.25
nga 01/08/2019 nė 24/08/2019
€ 202.40
nga 25/08/2019 nė 02/09/2019
€ 178.25
nga 03/09/2019 nė 12/09/2019
€ 154.10
nga 13/09/2019 nė 19/09/2019
€ 118.45
nga 20/09/2019 nė 27/09/2019
€ 95.45
nga 28/09/2019 nė 16/10/2019
€ 78.20
» Dhomė DeLuxe Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 28/05/2019
€ 90.85
nga 29/05/2019 nė 10/06/2019
€ 118.45
nga 11/06/2019 nė 20/06/2019
€ 142.60
nga 21/06/2019 nė 14/07/2019
€ 178.25
nga 15/07/2019 nė 31/07/2019
€ 202.40
nga 01/08/2019 nė 24/08/2019
€ 225.40
nga 25/08/2019 nė 02/09/2019
€ 202.40
nga 03/09/2019 nė 12/09/2019
€ 178.25
nga 13/09/2019 nė 19/09/2019
€ 142.60
nga 20/09/2019 nė 27/09/2019
€ 118.45
nga 28/09/2019 nė 16/10/2019
€ 90.85
» Dhomė Executive Pamje nga Kopshti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmije ose 3 te Rritur ) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 28/05/2019
€ 100.05
nga 29/05/2019 nė 10/06/2019
€ 131.10
nga 11/06/2019 nė 20/06/2019
€ 154.10
nga 21/06/2019 nė 14/07/2019
€ 189.75
nga 15/07/2019 nė 31/07/2019
€ 213.90
nga 01/08/2019 nė 24/08/2019
€ 225.40
nga 25/08/2019 nė 02/09/2019
€ 213.90
nga 03/09/2019 nė 12/09/2019
€ 189.75
nga 13/09/2019 nė 19/09/2019
€ 154.10
nga 20/09/2019 nė 27/09/2019
€ 131.10
nga 28/09/2019 nė 16/10/2019
€ 100.05
» Suite Familjare me Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 28/05/2019
€ 118.45
nga 29/05/2019 nė 10/06/2019
€ 154.10
nga 11/06/2019 nė 20/06/2019
€ 178.25
nga 21/06/2019 nė 14/07/2019
€ 213.90
nga 15/07/2019 nė 31/07/2019
€ 236.90
nga 01/08/2019 nė 24/08/2019
€ 249.55
nga 25/08/2019 nė 02/09/2019
€ 236.90
nga 03/09/2019 nė 12/09/2019
€ 213.90
nga 13/09/2019 nė 19/09/2019
€ 178.25
nga 20/09/2019 nė 27/09/2019
€ 154.10
nga 28/09/2019 nė 16/10/2019
€ 118.45
» Deluxe Suitė me Pamje nga Kopshti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 29/04/2019 nė 28/05/2019
€ 131.10
nga 29/05/2019 nė 10/06/2019
€ 166.75
nga 11/06/2019 nė 20/06/2019
€ 189.75
nga 21/06/2019 nė 14/07/2019
€ 225.40
nga 15/07/2019 nė 31/07/2019
€ 249.55
nga 01/08/2019 nė 24/08/2019
€ 261.05
nga 25/08/2019 nė 02/09/2019
€ 249.55
nga 03/09/2019 nė 12/09/2019
€ 225.40
nga 13/09/2019 nė 19/09/2019
€ 189.75
nga 20/09/2019 nė 27/09/2019
€ 166.75
nga 28/09/2019 nė 16/10/2019
€ 131.10

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė