Nga Data: Deri datė: Dhomė

Aristoteles Beach 4*

Halkidiki

Halkidiki

Aristoteles Beach Hotel është i vendosur në Afitos, Kassandra, gadishulli i parë në Halkidiki.

Në një vendodhje të përshtatshme hoteli ofron përparësi të shumta të tilla si:

- Pamje unike të detit dhe të Sithonias, gadishulli i dytë në Halkidiki.

- Qasje të drejtpërdrejtë në plazh të mrekullueshëm përmes një ure këmbësorësh të bukur e cila çon, nëpërmjet një ashensori, në ujërat e thella blu të gjirit Toroneos.

Hoteli ka 203 dhoma. Kompleksi përfshin ndërtesa të ndara në formë amfiteatri duke e dalluar atë nga hotelet tipike në qytet.

Si rezultat i këtij projektimi pothuajse të gjitha dhomat kane pamje nga deti. Aristoteles Beach kombinon të 4 elementët e natyrës duke i bërë klientët të ndihen njësh me natyrën.

Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

RESTORANTI (BUFFET):

• Mëngjesi: 07.30- 09.30

• Dreka: 12.30- 14.30

•Darka: 19.00- 21.30

POOL  BAR: 10.00 - 23.00 (pas orës 23.00 nuk është gjithë përfshirëse)  -Free  Pijet e vendit alkolike : Birrë e vendit, verë e kuqe / e bardhë, retsina  -SOFT DRINKS: ujë, soda, portokalladë, limonadë, sprite, lëng portokalli, lëng ananasi, lëng molle.  -KAFFE DHE CAJ: kafe filter, frape , kamomil, nenexhik, caj me shije te ndryshme.

BEACH BAR  NUK ËSHTË ALL INCLUSIVE

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Kënd Interneti;

- Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja;

- Sistem zgjimi;

- Frigorifer;

- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;

- Shërbime zyre (fotokopje, fax);

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat :

- nga deti ėshtė 100 metra
- nga aeroporti 70 km
- nga fshati Afitos 1.5 km
- nga Selaniku 80 km
- nga Kalithea 5 km


Aristoteles Beach 4*

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2018 nė 22/06/2018
€ 144.00
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 164.16
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 190.08
nga 25/08/2018 nė 21/09/2018
€ 164.16
nga 22/09/2018 nė 05/10/2018
€ 144.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė