Nga Data: Deri datė: Dhomė

Ammon Zeus - Kallithea Halkidiki(F)

Halkidiki

Halkidiki

 

Ammon Zeus me 4 yje, është një ndër hotelet e para të ndërtuara në Halkidiki dhe shtrihet saktësisht në një vënd ku më përpara ishte shtëpia e manastirit rus Athos. Hoteli gjendet ne periferi të Kallitheas që është prefektura e Halkidikisë.

Hoteli ofron 126 dhoma nga të cilat 14 dhomat familjare janë të pajisura potësisht me të gjitha objektet e nevojshme. Nga ballkonet e gjera klientët mund të shijojnë panoramat e papërsëritshme të Egjeut dhe të maleve të gjelbëruara që rrethojnë zonën.

Hoteli ka një restorant ku klientët mund të shijojnë mëngjeset, ndërsa drekat dhe darkat janë të përgatitura me specialitete tradicionale greke me përbërës lokalë nga nje staf i kualifikuar kuzhine.

Hoteli ofron edhe nje lounge bar dhe një pishinë ndërkohë që plazhi është vetëm 20 metra larg hotelit. Në zonën rrethuese gjenden bare, restorante, banka, zyra postare, supermarkete, dhe farmaci. 

Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Hoteli gjithashtu ofron:

- Sistem zgjimi;

- Krevat per bebet (baby cot) nqs klineti e deshiron;

- Sherbime zyre (fotokopje, fax);

- Çadra dhe shezllone për pishinën dhe detin;

- Kënd Interneti;

- Jacuzzi;


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:

- Nė plazh
- 80 km nga aeroporti i Selanikut


Ammon Zeus - Kallithea Halkidiki(F)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Deluxe Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 109.71
nga 24/05/2019 nė 17/06/2019
€ 143.29
nga 18/06/2019 nė 09/07/2019
€ 197.34
nga 10/07/2019 nė 24/07/2019
€ 258.29
nga 25/07/2019 nė 15/08/2019
€ 284.05
nga 16/08/2019 nė 29/08/2019
€ 258.29
nga 30/08/2019 nė 20/09/2019
€ 193.66
nga 21/09/2019 nė 14/10/2019
€ 109.71
» Dhomė Standart Deluxe Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 121.44
nga 24/05/2019 nė 17/06/2019
€ 158.93
nga 18/06/2019 nė 09/07/2019
€ 218.27
nga 10/07/2019 nė 24/07/2019
€ 287.96
nga 25/07/2019 nė 15/08/2019
€ 314.87
nga 16/08/2019 nė 29/08/2019
€ 287.96
nga 30/08/2019 nė 20/09/2019
€ 215.74
nga 21/09/2019 nė 14/10/2019
€ 121.44

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė