Nga Data: Deri datė: Dhomė

Istion Club - Potidea Halkidiki (F)

Halkidiki

Halkidiki

 

Istion club me 5 yje, është një hotel i ndertuar pranë fshatit Nea Potidea në Halkidiki dhe garanton klientët për luks dhe komoditet në shërbimet e tij. Ai është 54 km larg nga aeroporti dhe 65 km nga Selaniku.

Në një vendodhje magjike në N. Potidea në Halkidiki, ku Istion Club është vendosur, vetëm disa minuta larg nga Selaniku ai mirëpret të gjithë ju që doni të shijoni një mjedis ideal dhe qetësues me ujërat e kristalta dhe pamje madhështore të malit Olimp.
Njësitë e reja funksionale të hotelit janë të ndërtuara me një dizajn modern dhe ofrojnë një shërbim të plotë e cilësor në dhomat e mobiluara me stil.

160 Dhomat janë të pajisura me lehtësira si: ajër të kondicionuar, telefon, TV me satelit, minibar, shërbim në dhomë gjatë pasdites, kasafortë elektronike(mund te jete subjekt i një pagese suplementare të vogël).

Njësitë e reja funksionale të hotelit janë të ndërtuara me një dizajn modern dhe ofrojnë një shërbim të plotë e cilësor në dhomat e mobiluara me stil.

Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: - Basketboll; - Billardo; - Shah; - Tenis; - Pishinë; - Beach Volley; - Sporte ujore; - Boccia

Objekte të tjera të hotelit janë Restoranti kryesor, taverna Greke, Restoranti Italian, sportet, pishinat , spa, sallat e konferencave etj. Restorantet ofrojnë kuzhina në përputhje me llojin e tyre por njëri prej tyre ofron edhe kuzhinën ndërkombëtare.

Qëndra luksoze e Spa ofron shërbimet e plota për rigjallërimin fizik dhe relaksimin e klientëve të tij. Në përbërje të spa janë edhe palestra moderne, dhomat e trajtimeve estetike, Jacuzzi etj.

Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbim hekurosje;

- Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja;

- Tavernë; - Restorant a la carte;

- Vend për ruajten e bagazheve;

- Dyqan për Suvenire;

- Sistem zgjimi;

- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;

- Ballkon;

- Kënd lojrash për fëmijët;


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:

Largėsia nga aeroporti (SKG): 54 km
Largėsia nga Selaniku: 65 km
Largėsia nga plazhi: 0m
Largėsia nga N. Moudania: 4 km
Largėsia nga N. Potidea: 2,5 km


Istion Club - Potidea Halkidiki (F)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 27/08/2018
€ 273.01
nga 28/08/2018 nė 09/09/2018
€ 241.50
nga 10/09/2018 nė 27/09/2018
€ 193.20
» Suitė Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 27/08/2018
€ 357.42
nga 28/08/2018 nė 09/09/2018
€ 313.95
nga 10/09/2018 nė 27/09/2018
€ 258.52

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė