Nga Data: Deri datė: Dhomė

Royal Island Resort & Spa - Maldive

Male - Maldive

Male - Maldive

Mbyllni sytë tuaj dhe imagjinoni - Një ëndërr në Parajsë, një vendosje qetësie dhe shkëlqimi në zemër të Oqeanit Indian. Një ishull me pemë mahnitëse Banyan spikatur në mesin e shkurreve të harlisura dhe të vegjetacionit të gjelbër. Një ishull i rrethuar nga laguna blu e qartë kristal që përfshin jetën spektakolare tropikale detare me një rrjet të ngjyrave të gjalla. Një zbulim prestigjoz për botën tuaj. Kjo është sigurisht Royal Island Resort & Spa, "Nga ëndrra në realitet".

Më Shume Detaje:

Royal Island Resort & Spa - Maldive

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Vilė Plazhi (Max: 2+1 fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 07/01/2019 nė 31/03/2019
€ 632.50
nga 01/04/2019 nė 30/04/2019
€ 562.50
nga 01/05/2019 nė 31/07/2019
€ 408.75
nga 01/08/2019 nė 31/08/2019
€ 493.75
nga 01/09/2019 nė 31/10/2019
€ 460.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė