Nga Data: Deri datė: Dhomė

Paradise Island Resort & Spa - Maldive

Male - Maldive

Male - Maldive

Hoteli me 344 dhomat e tij ofron:

  • Ajër të kondicionuar, Telefon, Satellite TV, Mini bar, Kasafortë, Veranda, tharëse flokësh, dush.
  • Basketboll, volejboll, Tenis, peshqirë në Pishinë, shporta frutash dhe shampanjë për muajin e mjaltit, dhe shishe verë për të festuar ditëlindjet.
  • Sauna, banjo me avull, Qendra Masazh, Lavanderi, pishinë, pishinë për Fëmijët, Jacuzzi.

 

Hoteli perfshin keto sherbime :

(a) Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport  nga përfaqësuesit e Hotelit

(b) Pirja e mirëseardhjea ne dhome nga hoteli.

(c) Një shishe me ujë 500ml për person qe do te vendoset cdo dite ne dhome.

(d) Pajisjet për prodhimin e çajit / kafesë  ( cdo ditë)

(h) Sherbehet Uji i pijshëm falas në kohën e ushqimit.

 

Më Shume Detaje: Rreth 20 minuta me motoskaf nga aeroporti i Male, nė skajin lindor tė veriut te atolit te Male, nė njė lagune tė mbyllur, Paradise Island ėshtė gati 1 km i gjatė, ndėrsa gjerėsia e ishullit ėshtė vetėm 230 metra. Ky resort ka absolutisht gjithēka pėr adhuruesit diellit.

Paradise Island Resort & Spa - Maldive

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Superior Beach Bungalow (Max: 3 Rritur ose 2+1 fėmijė) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/07/2019
€ 475.00
nga 01/08/2019 nė 31/08/2019
€ 573.75
nga 01/09/2019 nė 31/10/2019
€ 497.50
nga 01/11/2019 nė 30/11/2019
€ 520.00
nga 01/12/2019 nė 27/12/2019
€ 480.00
» Vilė nė ujė (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/07/2019
€ 1003.75
nga 01/08/2019 nė 31/08/2019
€ 1003.75
nga 01/09/2019 nė 31/10/2019
€ 1003.75
nga 01/11/2019 nė 30/11/2019
€ 1013.75
nga 01/12/2019 nė 27/12/2019
€ 896.25

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė