Nga Data: Deri datė: Dhomė

Holiday Island Resort & Spa - Maldive

Male - Maldive

Male - Maldive

Në Holiday Island Resort & Spa, ritmi i ecjes së kohës ngadalëson. Deti i kristaltë dhe brigjet me rërë të paprekura të natyrës, ftojnë pushuesit në një prej parajsave të fundit të pa prishura të botës. Jepuni formë pushimeve tuaja të ëndrrave në këtë hotel të Maldiveve , ku bukuria e origjinale, shërbimi i personalizuar dhe privilegjet e jetës moderne kanë formuar një tërheqje joshëse të pashembullt. Eksploroni thesaret nënujore të një prej destinacioneve të para të botës për zhytjet nënujore. Konsumoni një koktej në tarracën tuaj private ndërkohë që shijoni perëndimin e diellit nën horizont. Ose thjesht qëndroni në rërën e bardhë koral dhe merrni rreze nga dielli.

Më Shume Detaje: South Alif Atoll

Holiday Island Resort & Spa - Maldive

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Superior Bungalow (Max: 2 Rritur +1 femije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/07/2019
€ 376.25
nga 01/08/2019 nė 31/08/2019
€ 423.75
nga 01/09/2019 nė 31/10/2019
€ 433.75
nga 01/11/2019 nė 30/11/2019
€ 461.25
nga 01/12/2019 nė 27/12/2019
€ 407.50

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Tarifat e Ekstrave

» Transfertė Fluturim i Brendshėm Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/07/2019
€ 290.00
nga 01/08/2019 nė 31/08/2019
€ 290.00
nga 01/09/2019 nė 31/10/2019
€ 290.00
nga 01/11/2019 nė 30/11/2019
€ 315.00
nga 01/12/2019 nė 27/12/2019
€ 315.00
Nga Data: Deri datė: Dhomė