Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sun Island Resort & Spa 4* - Maldive

Male - Maldive

Male - Maldive

Sun Island Resort & Spa është i rrethuar nga bukuria që përfaqëson në mënyrë tipike Maldivet dhe ofron të gjitha komfortet moderne, lehtësitë dhe objektet që ju mund të keni menduar ndonjëherë. Një ishull i veshur me bimësi të dendur tropikale dhe palma të gjata të arrave të kokosit, ju mund të endeni midis pemëve dhe të lironi veten që të humbisni në mesin e tyre nëse ju pëlqen. Me plazhe të gjerë me rërë të imët dhe të bardhë përreth ishullit nuk ka vështirësi në gjetjen e limanit tuaj privat për një ditë. Në Sun Island Resort & Spa ju keni pafundesi zgjedhjeje. Resorti mund të shërbejë e plotesojë çdo tekë apo dëshirën tuaj qofshin ato sportive, lojëra, ushqimi apo edhe shopping.


       426 dhomat e hotelit ju ofrojnë :

 • Restorant
  Bar, 24-orësh recepsion
  Kopsht
  Terrace
  Kasafortë
  Dyqane në hotel
  Ajer të kondicionuar
  Restorant (à la carte)
  Restorant (bufe)
 • Fushë tenisi
  Sauna
  Qendër Fitness,
  Peshkim
  Spa dhe qendër Wellness,
  Masazh
  Bilardo
  Tenis
  Karaoke
 • Bibliotekë
 • Shërbim në dhomëtransferim në aeroport, Lavanderi, pastrim kimik, këmbim valutor, Suvenire / dhurata, Bicikleta me qira, Sporte uji. 
 • Free! Wi-Fi është në dispozicion në vende publike dhe është pa pagesë.

 • Nuk ka parkim në dispozicion.
Më Shume Detaje: Nalaguraidhoo - South Alif Atoll

Sun Island Resort & Spa 4* - Maldive

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Beach Bungalow (Max: 3 Rritur ose 2+1 femije) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/07/2019
€ 322.50
nga 01/08/2019 nė 31/08/2019
€ 356.25
nga 01/09/2019 nė 31/10/2019
€ 340.00
nga 01/11/2019 nė 30/11/2019
€ 395.00
nga 01/12/2019 nė 27/12/2019
€ 420.00
» Water Bungalow (Max: 3 Rritur ose 2+1 femije) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/07/2019
€ 437.50
nga 01/08/2019 nė 31/08/2019
€ 485.00
nga 01/09/2019 nė 31/10/2019
€ 485.00
nga 01/11/2019 nė 30/11/2019
€ 580.00
nga 01/12/2019 nė 27/12/2019
€ 620.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė