Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club May Garden 4* - Alanya

Alanya

Alanya

Club Hotel May Garden - 4 yje është ndërtuar në vitin 1999 dhe rikonstruktuar në vitin 2004. Ky kompleks përbëhet nga ndërtesa 5-katëshe. Numri total i dhomave është 197 prej te cilave 35 dhoma standarte, 141 dhoma suitë dhe 21 dhoma familjare Dhomat janë të pajisura me TV, minibar (me pagesë), ajër i kondicionuar, kasafortë (me pagesë), tapet, ballkon, dush, telefon (me pagesë), tharëse flokësh Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant Kryesor, Bar-ePishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh, Rrëshkitëse, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Disko, Miniclub, Volejboll në Plazh, Boccia, Bilardo, Dyqane, Baby Sitter, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet ne Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri nė 24:00.
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh
- Ping Pong
- Disko (23:00 – 02:00)
- Lojė me letra
- Boccia
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec)
- Park Lojrash

Hoteli ėshtė i vendosur 148 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 13 km larg qytetit tė Alanya-s. Hoteli ndodhet 50 m larg plazhit


Club May Garden 4* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 27/08/2018
€ 86.40
nga 28/08/2018 nė 10/09/2018
€ 69.60
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 62.40
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 27/08/2018
€ 64.80
nga 28/08/2018 nė 10/09/2018
€ 51.60
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 46.80
» Dhomė Suitė (Max: 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 27/08/2018
€ 120.00
nga 28/08/2018 nė 10/09/2018
€ 98.40
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 87.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė