Nga Data: Deri datė: Dhomė

Litohoro Olympus Resort & SPA

Riviera Olimpike

Riviera Olimpike

Litohoro Olympus  Resort Villas Villas & Spa është e pozicionuar në Litohoro në plazhin  Pllaka Litohoru,një nga plazhet më të bukura në Rivierën Olympus,me pamje nga deti Aegean dhe një nga historite më magjike të maleve të Olympus.

Arkitektura:

Eshtë me 40 dhoma të kombinuara me finesë dhe elegancë dhe dizenjo lluksi me mobilje moderne.

Facilitetet dhe shërbimet që ofron hoteli:

Në pronen tonë ju mund të gjeni varjetet shërbimi & facilitetet më të kërkuara si:

Spa Private

Bar Kryesor

Bar ne Pishinë

Beach Bar me ombrella dhe karike të larta

Dhoma Vip

Dhoma Shërbimi

Salle Konferencash

Transport deri në aeroport

Qëndër Biznesi

Supervisor Fëmijësh

Lavanderi

Shërbim Hekurosje

Suitë Martesore

Lustrim Këpucësh

Makina me qera

Organizime Ekskursionesh

Shërbim Helikopteri

Shërbim Limuzine

Skub Zhytjeje.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje:


Litohoro Olympus Resort & SPA

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė