Nga Data: Deri datė: Dhomė

Asel Resort 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Asel Hotel 4* i pozicionuar ne Kemer ku do të  gjeni bukuri natyrore dhe një  atmosferë të qetë që do të prekë shpirtin tuaj. Me një sipërfaqe prej 3800 m2 Asel Hotel është I pajisur me 87 dhoma dhe 178 shtretër, shërbim miqësor, ngrënie në shije unike, të pasura me aktivitete argetuese. Hoteli ndodhet 50 km nga aeroporti i Antaljas.

Dhomat janë të pajisura me:

- TV satelitor

- Minibar

- Ajër i kondicionuar

- Kasafortë

- Tapet

- Ballkon

- Telefon (me pagesë)

- Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant kryesor

- Bar-e

- Pishinë e Jashtme

- Plazh

- Aktivitete argetuese

Më Shume Detaje: Koncepti " All Inclusive " pėrfshin:

- Mėngjes, Drekė, Darkė,
- Ora 10:00 deri 21:30- sherbehen menu te ndryshme me nje atmosfere te mrekullueshme,
pjata te shijshme te pergatitura me mjeshteri.
- Ora 10:30 deri 21:30 – sherbehen ushqim dhe pije ne koncpetin all inclusive duke perfshire
Vodka, vere te bardhe dhe vere te kuqe gjithashtu dhe opsione te ndryshme pijesh te lehtė


Asel Resort 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 13/08/2018 nė 22/08/2018
€ 103.20
nga 23/08/2018 nė 05/09/2018
€ 98.40
nga 06/09/2018 nė 30/09/2018
€ 88.80
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 13/08/2018 nė 22/08/2018
€ 92.40
nga 23/08/2018 nė 05/09/2018
€ 87.60
nga 06/09/2018 nė 30/09/2018
€ 79.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė