Nga Data: Deri datė: Dhomė

Cronwell Resort Sermilia 5 *- Halkidiki (M)

Halkidiki

Halkidiki

Cronwell Resort Sermilia:

Cronwell Resort Sermilia është e vendosur në bregdetin e mrekullueshëm të Egjeut, në një vend piktoresk të quajtur Psakoudia që ndodhet në rrethin e dytë të gadishullit të Halkidhikisë – Sinthonia. Largësia ndërmjet hotelit dhe aeroportit ndërkombëtar “Macedonia “ Selanik ështe vetëm 75 km larg. Cronwell Resort Sermilia ka dy restorante (njëri është me pamje nga deti ), disa bare, qëndra e spa-së me xhakuzi, një pishine e jashtme,librari e pasur etj. Kompleksi i hotelit ka rreth 102 dhoma të rehatshme, moderne dhe të rikonstruktuara. Hoteli ofron për të gjithë pushuesit: Wi-fi falas, mëngjesin dhe darkën, pishine e jashtme, Spa dhe xhakuzi, restorant kryesor dhe restorant në tarrace, librari, plazh me rërë, ambjent për fëmijët, animacione për të rritur dhe fëmije ,aktivitete sportive ( programet e animacionit, pishinat, udhëtimet me anije, tenis, volejboll në plazh etj. Baret dhe Restorantet: Restoranti kryesor:  shërben mëngjes, drekë dhe darkë. Bar-restorant Roof garden -  jep  kënaqësi për të shijuar pamjen panoramike të detit dhe zonës përreth. Shërbehet kryesisht ushqim tradicional dhe pije tradicionale. Lobi bar -shërben pije alkolike, lëngje frutash, caj, kafe dhe ëmbëlsira. Bari në pishinë: Shërben pije të ngrohta,të freskëta, të buta dhe të forta për gjithë pushuesit duke shijuar pamjen panoramike të detit dhe pishinës.

Shërbimet:

Vakte dhe ushqime të ofruara:

·         Mëngjes dhe darkë e përfshirë

Plazhe:

·         Plazh ranor

·         Plazh Privat

Distancat nga:

·         Aeroporti: 75 km

Aktivitetet:

·         Zhytje

·         Ski në uji.

·         Ekskursione të organizuara

·         Lundrime

·         Varkë Kajak me qera

 

·          Facilitetet që ofron

·         Pishinë e jashtme

·         Sauna

·         Sallë interneti

·         Restorant

·         Dhoma pa duhan

·         Pastrim kimik

·         Bar

·         Salle televizori

·         Numri i sallave të takimit: 1

·         Qender trajtimi & SPA

·         Sherbim dhome 24 orë

·         Shezlonge dhe çadra në pishinë,plazh

·         Bar në pishinë

·         Parking pa pagesë

·         Wi-Fi falas

·         Kënd lojrash për femijë

·         Amfiteater

Dhomat janë të pajisura me:

·         TV

·         Telefon

·         Kasafortë

·         Ajër i kondicionuar

·         Minibar

·         Tharëse flokësh

·         Tualet

·         Wi-Fi falas

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje:

Cronwell Resort Sermilia 5 *- Halkidiki (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė standarte (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fėmijė) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 121.90
nga 24/05/2019 nė 13/06/2019
€ 148.35
nga 14/06/2019 nė 04/07/2019
€ 184.00
nga 05/07/2019 nė 25/07/2019
€ 216.20
nga 26/07/2019 nė 01/09/2019
€ 251.85
nga 02/09/2019 nė 15/09/2019
€ 205.85
nga 16/09/2019 nė 29/09/2019
€ 184.00
nga 30/09/2019 nė 13/10/2019
€ 121.90
» Dhomė standarte Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fėmijė) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 23/05/2019
€ 140.30
nga 24/05/2019 nė 13/06/2019
€ 170.20
nga 14/06/2019 nė 04/07/2019
€ 211.60
nga 05/07/2019 nė 25/07/2019
€ 248.40
nga 26/07/2019 nė 01/09/2019
€ 289.80
nga 02/09/2019 nė 15/09/2019
€ 236.90
nga 16/09/2019 nė 29/09/2019
€ 211.60
nga 30/09/2019 nė 13/10/2019
€ 140.30

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė