Nga Data: Deri datė: Dhomė

Carelta Beach Hotel 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Carelta Beach & Spa është e vendosur në Beldibi duke ofruar nje pamje panoramike te bregdetit. Ka një shumëllojshmëri të sporteve të ujit dhe ofron relaks nepermjet Spa-se. 

Të gjitha dhoma jane të rehatshme e të pajisura me ajër të kondicionuar, me pamje ne detin Mesdhe ose Malet Taurus. Çdo dhomë ka ballkon. Hoteli permban pishine te brendshme dhe te jashtme.

Dhomat janë të pajisura me: 

- TV satelitor 

- Minibar (me pagesë) 

- Ajër i kondicionuar 

- Kasafortë  (me pagesë) 

- Ballkon 

- Telefon (me pagesë) 

- Tharëse flokësh 

 

 Brenda kompleksit të Hotelit: 

- Restoranti kryesor

- Bar-e 

- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishine per femije

- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 

- Miniclub  

- Volejboll në Plazh 

- Muzikë Live 

- Dyqane 

- Sporte te ujit, Tenis

- Disco, amfiteater

- Sallon Bukurie 

- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong etj

 
Më Shume Detaje: Koncepti " All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjes, Mėngjes vonė, Drekė, Darkė, Snack
- Miniclub (4-12 vjec)
- Wi-Fi
- Amfiteater
- Animacion
- Fitness
- Sauna
- Turkish bath
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me depozitė)

Carelta Beach Hotel 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė