Nga Data: Deri datė: Dhomė

Azura Deluxe 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli 22 Km në Alanya, 98 km në Antalia Aeroporti. Hoteli ka 283 dhoma me pamje nga deti, 85 dhoma me pamje nga toka, 368 dhoma ne total, nga te cilat 280 dhoma janë Deluxe. Dhomat superiore kanë TV, minibar, telefon me dalje direkte, telefon në banjo, tharëse flokësh, dush, tualet dhe ballkon, lobi dhe lobi bar, Patisceri, bistro bar, internet, qendër biznesi etj.

Restaurantet: brendshme dhe te jashtme, jane 3 restroante  la carte restorante, snack bar ne pishinë dhe ne plazh,  aqua park ka 3 slides, pishinë për fëmijë, pishinë e brendshme  dhe e jashtme. Spa Area, Fitness Room, sauna, banjo turke, Spa, 11 dhoma të veçanta per masazh.  Hoteli ofron  Mini Club, Salla e Konferencave, Disco dhe  qendra tregtare.

Dhomat janë të pajisura me:

- TV satelitor

- Minibar

- Ajër i kondicionuar

- Kasafortë

- Ballkon

- Telefon (me pagesë)

- Tharëse flokësh

- Internet në dhomë (me pagesë)

 Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant kryesor dhe Restorant i A La Carte.

- Bar-e

- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë per femije, Plazh privat

- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA

- Miniclub (10:00 to 12:30 / 14:30 - 17:00)

- Volejboll në Plazh

- Muzikë Live

- Disko, dj, party ne palzh

- Aerobi

- Kurse kercimi

- Sporte ujore

- Spa, Sauna, Vip Hamam, palester profesionale

- Dyqane

- Bilardo

- Sallon Bukurie

- Rreshkitese  (hapen ne orarin: 10.00 to 12.00 , 15.00 to 17.00)

- Paino ne Hollin kryesor

- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin kryesor.
- Restorante A La Carte. (Rezervim nė avance, vetėm 1 herė falas)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Akullore (ora 14.00-16.00)
- Snack A la Carte (12.00-16.00)
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Volejboll nė Plazh
- Sporte ujore
- Kurse kercimi
- Miniclub (10.00-12.30 / 14.30-17.00)
- Fitness
- Wifi
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me depozitė)Azura Deluxe 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Deluxe Pamje nga Toka (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 26/08/2018
€ 194.40
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 172.80
» Dhomė Deluxe Pamje nga Toka Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 26/08/2018
€ 169.20
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 151.20
» Dhomė Deluxe Pamje nga Deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 26/08/2018
€ 206.40
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 184.80
» Dhomė Familjare Pamje nga Toka (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 26/08/2018
€ 310.80
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 277.20
» Dhomė Familjare Pamje nga Deti (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 26/08/2018
€ 330.00
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 296.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė