Nga Data: Deri datė: Dhomė

TUI Magiclife Masmavi 5* - Belek

Belek

Belek

Robinson Club Masmavi 5* është hapur në prill të 2016. Resorti ndodhet në bregdetin e Belek-ut, 3 km larg nga qyteti dhe 30 km larg nga aeroporti i Antalya-s. Mbulon një sipërfaqe prej 120,000 m2. Hoteli ka në total 550 dhoma.

Dhomat janë të pajisura me:
- 1 Krevatë shtesë
- Ajër të kondicionuar
- TV
- Wi-Fi
- WC
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restoranti kryesor dhe 5 Restorante A la carte) 
- 7 Pishina, duke përfshirë pishinë për fëmijë, për bebe dhe akua-park
- Bari kryesor, Loby Bar, Bar në pishinë, Bar në plazh, Bar "Chill-out", Bar te fusha e tenisit
- Miniclub për fëmijë 
- Disko (0:00-3:00)
- Wellfit SPA Center me sauna, hammam, banjë me avull
- Sallë Fitnesi me klasa yoga, pilates, ciklizem
- Klub për fëmijë
- Sallë Konferencash 
- Butik për shopping
- 7 Fusha Tenisi, 10 golfi
- Lavanteri

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive“ pėrfshin:
-Buffet, kuzhina internacionale
-Mėngjes i vonė
-Specialitete kafesh nė mėngjes
-Pijet e pėrfshira: pijet gjithė ditėn te bari (pa pėrshirė disa lloje verėrash) dhe pije joalkoolike, birra, vera, caj, kafe te zona e bufes
-Kek dhe kafe mbasdite
-Mbrėmje gala njė herė nė javė


TUI Magiclife Masmavi 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė