Nga Data: Deri datė: Dhomė

TUI Magiclife Masmavi 5* - Belek

Belek

Belek

Robinson Club Masmavi 5* është hapur në prill të 2016. Resorti ndodhet në bregdetin e Belek-ut, 3 km larg nga qyteti dhe 30 km larg nga aeroporti i Antalya-s. Mbulon një sipërfaqe prej 120,000 m2. Hoteli ka në total 550 dhoma.

Dhomat janë të pajisura me:
- 1 Krevatë shtesë
- Ajër të kondicionuar
- TV
- Wi-Fi
- WC
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restoranti kryesor dhe 5 Restorante A la carte) 
- 7 Pishina, duke përfshirë pishinë për fëmijë, për bebe dhe akua-park
- Bari kryesor, Loby Bar, Bar në pishinë, Bar në plazh, Bar "Chill-out", Bar te fusha e tenisit
- Miniclub për fëmijë 
- Disko (0:00-3:00)
- Wellfit SPA Center me sauna, hammam, banjë me avull
- Sallë Fitnesi me klasa yoga, pilates, ciklizem
- Klub për fëmijë
- Sallë Konferencash 
- Butik për shopping
- 7 Fusha Tenisi, 10 golfi
- Lavanteri

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive“ pėrfshin:
-Buffet, kuzhina internacionale
-Mėngjes i vonė
-Specialitete kafesh nė mėngjes
-Pijet e pėrfshira: pijet gjithė ditėn te bari (pa pėrshirė disa lloje verėrash) dhe pije joalkoolike, birra, vera, caj, kafe te zona e bufes
-Kek dhe kafe mbasdite
-Mbrėmje gala njė herė nė javė


TUI Magiclife Masmavi 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard Kopshti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 204.00
nga 13/06/2018 nė 11/07/2018
€ 259.20
nga 12/07/2018 nė 25/08/2018
€ 285.60
nga 26/08/2018 nė 18/09/2018
€ 259.20
nga 19/09/2018 nė 28/09/2018
€ 204.00
nga 29/09/2018 nė 14/10/2018
€ 175.20
» Dhomė Standard Kopshti Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 152.40
nga 13/06/2018 nė 11/07/2018
€ 193.80
nga 12/07/2018 nė 25/08/2018
€ 213.60
nga 26/08/2018 nė 18/09/2018
€ 193.80
nga 19/09/2018 nė 28/09/2018
€ 152.40
nga 29/09/2018 nė 14/10/2018
€ 130.80
» Dhomė Standard Ndertesa Kryesore (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 211.20
nga 13/06/2018 nė 11/07/2018
€ 266.40
nga 12/07/2018 nė 25/08/2018
€ 292.80
nga 26/08/2018 nė 18/09/2018
€ 266.40
nga 19/09/2018 nė 28/09/2018
€ 211.20
nga 29/09/2018 nė 14/10/2018
€ 182.40
» Dhomė Deluxe Lagoon (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 237.60
nga 13/06/2018 nė 11/07/2018
€ 292.80
nga 12/07/2018 nė 25/08/2018
€ 319.20
nga 26/08/2018 nė 18/09/2018
€ 292.80
nga 19/09/2018 nė 28/09/2018
€ 237.60
nga 29/09/2018 nė 14/10/2018
€ 208.80
» Dhomė Familjare Ndertesa Kryesore (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 316.80
nga 13/06/2018 nė 11/07/2018
€ 399.60
nga 12/07/2018 nė 25/08/2018
€ 439.20
nga 26/08/2018 nė 18/09/2018
€ 399.60
nga 19/09/2018 nė 28/09/2018
€ 316.80
nga 29/09/2018 nė 14/10/2018
€ 273.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė