Nga Data: Deri datė: Dhomė

OZ Sui Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

SUI RESORT është themeluar në një sipërfaqe prej 9000 metra katrorë në rajonin Okurcalar të Alanya, perla e Mesdheut, larg nga zhurma e qytetit, i rrethuar nga një atmosferë e magjishme në harmoni të plotë me arkitekturën e objektit, ajo ka 307 dhoma të rehatshme.

Resorti është e vendosur në një distancë prej 108 km nga qendra e qytetit të Antalias, 98 km nga Antalia Aeroporti, 30 km nga Alanya dhe 20 km nga Manavgat. Resorti është vetëm 500 m në breg të detit dhe në posedim të një plazh privat me një shërbim-ditore.

Më Shume Detaje:

OZ Sui Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 16/07/2018 nė 26/08/2018
€ 158.40
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 139.20
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 16/07/2018 nė 26/08/2018
€ 163.20
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 144.00
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 16/07/2018 nė 26/08/2018
€ 122.40
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 108.00
» Dhomė Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 16/07/2018 nė 26/08/2018
€ 244.80
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 216.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė