Nga Data: Deri datė: Dhomė

Limak Lara Hotel 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hotel Limak Lara - 5 yje është ndërtuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqje prej 39.000 m², ndodhet në Bregdet, 17 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 2 km larg qytetit të Larës. Hoteli disponon 441 në total: 323 Dhoma Standarte, 15 Suita, 11 Junior dhe 92 Dhoma Familjare. Dhomat janë të pajisura me:

  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar
  • -Ajër i kondicionuar
  • -Kasafortë (me pagesë)
  • -Vaskë&Dush dhe Tharëse Flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant I Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 6 Restorante A La Carte (Turk, Peshku, Indian, Italia, Meksikan),6 Bar-e, 3 Pishina të Jashtme, 1 Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh, 9 Rrëshkitëse, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi, Qendër SPA, Disko, Miniclub, Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Muzikë Live, Bilardo, Bowling, Dyqane, Baby Sitter, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restoranti turk (bufe)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo-alkolike si dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe, Akullore dhe Embėlsira pasditeve
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh
- Tenis
- Basketboll
- Muzikė Live
- Ping Pong
- Lojė me letra
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijė:
-Mini Club
-Vizatime
-Animacione


Limak Lara Hotel 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 11/06/2018
€ 237.60
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 268.80
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 297.60
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 268.80
» Dhome Standarte Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 11/06/2018
€ 177.60
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 201.60
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 223.20
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 201.60
» Dhome Familjare (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 11/06/2018
€ 374.40
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 421.20
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 464.40
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 421.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė