Nga Data: Deri datė: Dhomė

Alva Donna World Palace 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Alva Donna World Palace është hotel me 5 yje. Është ndërtuar në vitin 1994 dhe është rinovuar në vitin 2013. Ka një sipërfaqe prej 107.000 m 2; në total ka 816 dhoma, ku 8 nga këto janë për persona me aftësi të kufizuara. Hoteli ndodhet 65 km larg aeroportit të Antalias dhe 60 km larg qendres së saj. Hoteli është buzë detit.

Në brendësi të dhomave do të gjeni :

- Tv

- Kanale Satelitore

- Minibar

- Ajër të kondicionuar qëndror

- Kasafortë

- Tapet

- Tharëse

- Vaskë

Në brendësi të resortit do të gjeni :

- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 4 Restorante A La Carte ( kuzhinë italiane, kuzhinë turke, kuzhinë e lindjes së mesme dhe gatime peshku).

- 4 Bar-e

- Pishinë e Brendshme, pishinë e jashtme, pishinë gjysëm-olimpike, pishinë e brendshme dhe jashtme për fëmijë.

- Fushë Tenisi

- Basketboll

- Volejboll në plazh

- Mini-club (4-6 vjeç)

- Mini-club (7-12 vjeç)

- Junior Club ( 13-14 vjeç)

- Parking

- Qendër Fitness

- Banjë Turke

- Sauna

- Sallon Bukurie ( Me pagesë)

- Aquapark

Koncepti Ultra All Inclusive përfshin :

- Pije dhe çokollata mirëseardhje sapo të mbërrini në hotel

- Mëngjes ( Bufe e Hapur)

- Mëngjes i vonë ( Bufe e Hapur)

- Drekë ( Bufe e Hapur)

- Darkë ( Bufe e Hapur)

- Shezllon / Çadër Plazhi / Peshqir Plazhi ( Falas )

- Pastrim i përditshëm i dhomës

- Ndërrim i përditshëm i peshqirëve

- Ndërrim i çarçafëve 3 x në javë

Më Shume Detaje:

Alva Donna World Palace 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte me Pamje nga Kopshti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 232.30
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 204.70
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 181.70
» Dhomė Standarte me Pamje nga Kopshti Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 196.65
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 173.65
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 154.10
» Dhomė Standarte me Pamje nga Pishina (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 243.80
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 216.20
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 193.20
» Dhomė Familjare Dublex (Max 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 365.70
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 324.30
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 289.80
» Suite me Tarrace (Max 3 Rritur + 1 Rritur) Tarifa
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 486.45
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 431.25
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 385.25

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė