Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sun Beach Platamon 3* Superior

Riviera Olimpike

Riviera Olimpike

 

Sun Beach Hotel Platamonas është destinacion  pushimi ideal për familjet. Ajo ofron 84 dhoma të bollshme me ballkone të mëdha dhe 4 suita luksoze. Pamje nga çdo dhomë kombinon aspektet e detit dhe malit.

 

Dhomat dyshe kanë shtretër dyshe ose shtretër mbretëror , banjo private me vaskë ose dush dhe një ballkon të gjerë ,dhomat  përfshijnë TV satelitor, ajër të kondicionuar, linjë të drejtpërdrejtë telefonike, frigorifer dhe lidhje me internet ..

 

 

 

Vendndodhja e hotelit tonë ju ofron mundësinë për të marrë mjete sportive deti të tilla si ski uji, çiklizmit të detit, parashutë, jet ski dhe të tjera, si dhe duke u zhytur dhe zbuluar botën magjike të ujërave të detit të thellë ...

 

Personeli i hotelit është në dispozicionin tuaj për shërbimet e mëposhtme:

 

Pritje 24-orëshe

 

24-orë shërbim në dhomë

 

Dhoma pastrimi Daily

 

Shërbim Fax

 

Shërbim E-mail

 

Wake-up call

 

lavanderi

 

Marrje makine me qera

 

 

 

Shërbimi i kujdesit shëndetësor

 

 

 

Oraret e vakteve ne restorantin e hotelit:

 

Mëngjesi - 07:30-09:30

 

Dreka  - 12:30-14:00

 

Darka - 19:30-21:30

 

 

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive Light" pėrfshin :
-Mėngjesi Buffet
-Dreka e servirur me 2 zgjedhje (vetėm sallatė dhe ėmbelsira buffet)
-Darka Buffet
Shėnim:
Nė drekė dhe darkė do tė shėrbehet pėr tė rriturit: 1 gotė ose shishe birrė (500 ml) apo 1 gotė verė ose 1 gotė raki ose 1 gotė uzo. Pėr fėmijėt: 1 gotė pije freskuese ose 1 gotė me lėng.
Sun Beach Platamon 3* Superior

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė