Nga Data: Deri datė: Dhomė

Ghazal Resort Thalasso 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje ndodhet në zonën e Goynuk në Kemer, 6 km larg qytetit të Kemerit dhe 46 km larg aeroportit të Antalias. Ish Kimeros Ma Biche tashmë riemeruar në Ghazal Hotel Thalasso ndodhet në Breg të Detit. Dhomat në total janë 345, ndër të cilat ka Dhoma Standarte (26 m2) dhe Dhoma Familjare (28-36 m2).

Në brendësi të dhomave do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar qëndror
- TV Satelitor
- Dush dhe vaskë
- Telefon
- WiFi

Në brendësi të resortit:
- Restoranti Kryesor Bufe dhe Restoranti A La Carte (Kuzhinë Ndërkombëtare dhe Peshku)
- Bar në plazh, në pishinë, vitamin bar dhe lobi bar
- Pishinë e jashtme dhe e brenshme për të rritur dhe fëmijë me rrëshkitëse  
- Plazh privat me rërë dhe guraleca
- Spa e Thalasso, Banjo Turke, Sauna dhe Qendër fitnesi
- Miniclub për fëmijë 04-11 vjeç
- Kalçeto, volejboll në plazh, basketboll, sporte ujore, animacion, dhomë kopjuterash, doktor, dyqane, floktore, etj.

Më Shume Detaje: Nė Paketėn Ultra All Inclusive pėrfshihet:
- Mėngjez, mėngjez i vonė, drekė, mbasdite, darkė, darkė e vonė nė Restorantin bufe
- Ēaj, Kafe dhe Biskota
- Tė gjitha pijet vėndase joalkolike
- Banjo Turke
- Sauna
- Animacion
- Shezlong, ēadra, peshqirė nė plazh dhe nė pishinė

Hoteli ndodhet nė breg tė detit, 6 km larg qytetit tė Kemerit dhe 46 km larg aeroportit tė Antalias.


Ghazal Resort Thalasso 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 09/05/2018 nė 29/05/2018
€ 122.40
nga 30/05/2018 nė 12/06/2018
€ 158.40
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 194.40
nga 04/07/2018 nė 28/08/2018
€ 230.40
nga 29/08/2018 nė 18/09/2018
€ 206.40
nga 19/09/2018 nė 30/09/2018
€ 170.40
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2018 nė 29/05/2018
€ 91.20
nga 30/05/2018 nė 12/06/2018
€ 118.20
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 164.40
nga 04/07/2018 nė 28/08/2018
€ 230.40
nga 29/08/2018 nė 18/09/2018
€ 174.60
nga 19/09/2018 nė 30/09/2018
€ 127.20
» Dhomė Standarte II 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2018 nė 29/05/2018
€ 122.40
nga 30/05/2018 nė 12/06/2018
€ 158.40
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 194.40
nga 04/07/2018 nė 28/08/2018
€ 230.40
nga 29/08/2018 nė 18/09/2018
€ 206.40
nga 19/09/2018 nė 30/09/2018
€ 170.40
» Dhomė Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 09/05/2018 nė 29/05/2018
€ 127.20
nga 30/05/2018 nė 12/06/2018
€ 163.20
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 199.20
nga 04/07/2018 nė 28/08/2018
€ 235.20
nga 29/08/2018 nė 18/09/2018
€ 211.20
nga 19/09/2018 nė 30/09/2018
€ 175.20
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 09/05/2018 nė 29/05/2018
€ 132.00
nga 30/05/2018 nė 12/06/2018
€ 168.00
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 204.00
nga 04/07/2018 nė 28/08/2018
€ 240.00
nga 29/08/2018 nė 18/09/2018
€ 216.00
nga 19/09/2018 nė 30/09/2018
€ 180.00
» Dhome Familjare Krevate Marinari (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 09/05/2018 nė 29/05/2018
€ 165.60
nga 30/05/2018 nė 12/06/2018
€ 214.20
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 262.80
nga 04/07/2018 nė 28/08/2018
€ 311.40
nga 29/08/2018 nė 18/09/2018
€ 279.00
nga 19/09/2018 nė 30/09/2018
€ 230.40
» Dhomė Familjare e Madhe (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2018 nė 29/05/2018
€ 198.00
nga 30/05/2018 nė 12/06/2018
€ 252.00
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 306.00
nga 04/07/2018 nė 28/08/2018
€ 360.00
nga 29/08/2018 nė 18/09/2018
€ 324.00
nga 19/09/2018 nė 30/09/2018
€ 270.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė