Nga Data: Deri datė: Dhomė

Costa d'Oro 3*

Rimini

Rimini

Hotel Costa D'Oro ndodhet vetëm  100 metra larg bregdetit.  Në ketë hotel mund të gjeni qetësine sipas gustove tuaja, pranë detit ose në pishinën e hotelit

Costa D’Oro ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një TV edhe shumicën e dhomave me pamje nga deti. Dhomat në hotel Costa D’Oro janë  komode të pajisura me kasafortë, telefon  banjo private, tharëse flokësh.

Cdo ditë një mëngjes bufe, është në dispozicion tuaj  me  një menu të pasur . Mund të shijoni ushqimet tradicionale dhe ndërkombëtare të shumellojshme. Free Wi-Fi është në dispozicion në vende publike.  

 

Më Shume Detaje: Ashensor
24-orė Bar dhe Shėrbim Recepsioni
Parking
Zonė pėr Fėmijėt


Costa d'Oro 3*

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė