Nga Data: Deri datė: Dhomė

Palm World Hotel 5* - Side

Side

Side

 

Hotel Palm World Side Resort  & Spa ka një siperfaqe 6000m2 dhe disponon 192 dhoma. Është i ndërtuar në nje rajon të mrekulluëshmë  vetëm 400m  nga deti. Qytetet  më të afert janë Manavgat (11 km) dhe Side (7km). Për të bër qëndrimin tuaj me të rehatshmë hoteli disponon lobi , dyqane, një mini treg, parukeri dhe ajërë te kondicjonuar.Stafi është trajnuar në menyrë profesionale dhe flet gjermanisht, rusisht, dhe anglisht.   

 

Dhomat janë të pajisura me:

- LCD TV
- Minibar (rimbursohet cdo dit me uje)
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Kolltuqe
- Ballkon
- Cabinë dushi
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
- Internet në dhomë (me pagesë)
*Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

 

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
- 4 Bar-e
- Pishinë e Jashtme, pishine  për f ëmijë, Plazh, Akuapark, dhe Rrëshkitëse
- Fitness,Banjo Turke, Sauna  Mini Futboll dhe Qendër SPA
- Disko
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh
- Fushë Tenisi
- Fushë Basketbolli
- Mini market
- Dyqane
- Sallon Bukurie
- Parukeri, Park Lojrash, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Shërbim Lavanterie (me pages
ë), Shërbim Mjekësor,.

 Shërbimet me Pagesë :
- Pije të importuara
- Lengje te fresketa
- Kasafortë
- Fax,Telefonë
- Dhoma Lojrave
- Masazhe, 
- Doktori, 
- Pijet në Disko
- Sherbimi dhome
- Kafe turke 
Shërbim Lavanterie

 

Më Shume Detaje: Koncepti " All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Minibar (rimbursohet cdo ditė me ujė)
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike (deri nė 24.00)
- Aerobi
- Fitness
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh-
- Tenis
- Boccia
- Internet
- Sauna
Palm World Hotel 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė