Nga Data: Deri datė: Dhomė

Velassaru 5*-Maldive

Male - Maldive

Male - Maldive

Rere e bute qe na drejton drejt ujit.Pamje te embla ne lagunen spektakolare turkuazh dhe perendimi.Shiku dhe luksi takon komfortin e legances natyrale ne suiten tuaj. Pese zona ngrenie ,secila qe sjell nje shije ekzotike.Dy bare inovative me te rejat e fundit.Eksperienca qe ju zhysin ne kulturen lokale ,eksplorimin nenujor qe ju con ne boten tropikale .

  • 24-ore mikpritje me staf shumegjuhesh
  • Darkim ne vile
  • Internet wifi falas
  • Librari DVD
  • Butik
  • Dyqan bizhuterish
  • Sherbim fotografi
  • Doktor ne rezidence
  • Exchange
  • Pranohen shumica e kartave te kreditit
Më Shume Detaje:

Velassaru 5*-Maldive

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Bungalow Deluxe (Max: 3 Rritur +1 Femije) Tarifa
nga 01/05/2018 nė 24/06/2018
€ 627.00
» Vila Deluxe (Max: 3 Rritur +1 Femije) Tarifa
nga 01/05/2018 nė 24/06/2018
€ 696.00
» Beach Vila (Max: 3 Rritur +1 Femije) Tarifa
nga 01/05/2018 nė 24/06/2018
€ 877.92

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi pension i plotė

Nga Data: Deri datė: Dhomė