Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kemer Millenium Resort 5* (ex Armas) - Kemer

Kemer

Kemer

Kemer Millenium resort është 3 minuta larg nga plazhi. Hoteli ofron një pishinë të brendshme dhe pishinë të jashtme me rrëshqitje, Hdodhet vetëm 300 m nga plazhi privat dhe përmbani palestër, banjë turke dhe sauna.
 
Dekoruar thjesht, dhomat jane me ajër të kondicionuar dhe të pajisura me TV satelitor të sheshtë dhe një frigorifer. Cdo dhome ka pamje nga kopshti. 
 
Klientet mund të relaksohen ne spa nepermjet trajtimeve dhe  masazhave me pagesë shtesë. Të vegjlit mund të luajnë në klubin e fëmijëve. Një shumellojshmeri aktivitetesh si animacione gjate gJithe dites, aerobi, mesime kercimi, tenis, nata turke dhe show te ndryshem. Aktivitete te tjera te cilet përfshijë bilardo dhe pingpong.
 
Ju mund të shijoni mëngjesin, drekën dhe darkën në restorantin kryesor. Ka 4 bare, të cilat mund të gjeni një shumëllojshmëri pijesh. Hoteli ofron dhe aktivitetet per femije: 
 
v  Mini - club (4-12 vjec) nga ora 10:00-12:00  dhe 15:00-17 :00 
 
v  Parku i femijeve
 
v  Mini disco,
 
v Lojra speciale , Vizatime
 
v  Vizatime
 
Më Shume Detaje:
Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike tė vendit.
- Wireless ne ambjentet e hotelit dhe ne dhoma.
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Tenis
- Cadrat, peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Kemer Millenium Resort 5* (ex Armas) - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė