Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pomegranate Spa - Nea Moudania, Halkidiki (B)

Halkidiki

Halkidiki

Pomegranate Spa Hotel * 5 është i vendosur në një nga vendet më të mira të gadishullit Kasandra. Të dy anët e kompleksit kanë pamje mbi det. Ky është një hotel i ri në Greqi për njerëzit me shije të mirë dhe të standardeve të larta. Këtu, kemi kujdes për çdo detaj në mënyre qe të gjithë të mbeten kënaqur. Eshte i rindërtuar tërësisht në 2013 dhe ka hapur rrugën për pushime luksoze. Kënaqësi, që nuk ka të barabartë në të gjithë Evropën!

Çdo pjesë e hotelit është i përshtatshëm për mbajtjen e eventeve, konferenca dhe takime biznesi në çdo kohë të vitit. Ne kemi bërë përpjekje për të furnizuar me çdo pajisje kështu që ju mund të organizohen ngjarje biznesi në nivelin më të lartë. 

Pushime të shëndetshme është një pjesë kryesore e filozofisë tonë. Eshte krijuar një mjedis i madh , kompleks që ju ndihmon të përmirësoni shëndetin tuaj dhe vitalitetin duke përdorur pajisje me cilësi të lartë, shumë sportive dhe shëndetësore. 

Të mirëpritur janë familjet me fëmijët.Hoteli ka pishinë për fëmijë dhe menu për fëmijë. Animatorët tanë kanë zhvilluar programe zbavitëse dhe edukative.

4 bare dhe 3 restorante shërbejnë mysafirët tanë nga mëngjesi deri në mbrëmje vonë çdo ditë. Ushqimet tona ekzotike janë bërë nga përbërës të freskët dhe kujdes të vërtetë. Eksploroni magjinë e gastronomisë në Hotel.

Dhomat ofrojnë : 
- ballkon
- dush, tharëse flokësh, peshqirë dhe pantofla, peshore elektronike
- ajër të kondicionuar
- frigorifer
- mini - bar
- telefon
- televizor satelitor
- Wi - Fi (Pa pagesë)
- kasafortë
 
Koncepti - Half Board - Shërbehen Mëngjesi dhe Darka

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat :

- Aeroporti i Selanikut 55 km
- Nė det
- Kallithea 25 km

Pomegranate Spa - Nea Moudania, Halkidiki (B)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 24/05/2019
€ 164.45
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 227.70
nga 15/06/2019 nė 12/07/2019
€ 348.45
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 426.65
nga 24/08/2019 nė 16/09/2019
€ 348.45
nga 17/09/2019 nė 30/09/2019
€ 227.70
nga 01/10/2019 nė 31/10/2019
€ 164.45
» Dhomė Elegante Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 24/05/2019
€ 178.25
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 249.55
nga 15/06/2019 nė 12/07/2019
€ 381.80
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 469.20
nga 24/08/2019 nė 16/09/2019
€ 381.80
nga 17/09/2019 nė 30/09/2019
€ 249.55
nga 01/10/2019 nė 31/10/2019
€ 178.25
» Dhomė Elegante Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 24/05/2019
€ 202.40
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 285.20
nga 15/06/2019 nė 12/07/2019
€ 419.75
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 517.50
nga 24/08/2019 nė 16/09/2019
€ 419.75
nga 17/09/2019 nė 30/09/2019
€ 285.20
nga 01/10/2019 nė 31/10/2019
€ 202.40
» Xhunior Suite Ekonomike me Pamje nga Rruga (Max 2 te Rritur +2 Femije ) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 24/05/2019
€ 227.70
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 310.50
nga 15/06/2019 nė 12/07/2019
€ 484.15
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 573.85
nga 24/08/2019 nė 16/09/2019
€ 484.15
nga 17/09/2019 nė 30/09/2019
€ 310.50
nga 01/10/2019 nė 31/10/2019
€ 227.70
» Xhunior Suite (Max 2 te rritur +2 Femije) Tarifa
nga 25/04/2019 nė 24/05/2019
€ 249.55
nga 25/05/2019 nė 14/06/2019
€ 341.55
nga 15/06/2019 nė 12/07/2019
€ 531.30
nga 13/07/2019 nė 23/08/2019
€ 633.65
nga 24/08/2019 nė 16/09/2019
€ 531.30
nga 17/09/2019 nė 30/09/2019
€ 341.55
nga 01/10/2019 nė 31/10/2019
€ 249.55

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė