Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kirman Belazur Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje e ka vendodhjen 45 km nga qyteti i Antalyas, 40 km nga aeroporti i Antalyas, 8 km nga teatri antik i Serikut dhe 40 km larg nga teatri antik i Sides. Ambjentet filluan operimin e tyre po këtë vit më 2013 dhe gjithashtu ndodhet mu në breg të detit, në plazhin e quajtur Bogzkent. Hoteli disponon 480 dhoma në total, te cilat ndahen në dhoma Standarte dhe Familiare. 

Në brëndësi të tyre ndër të tjera do të gjeni:
- Ajër të Kondicionuar
- Kasafortë
- Tualet për ata njerëz me aftësi të kufizuara

Në ambjentet e hotelit do të gjeni:
- Restoranti kryesor me nje menu dhe bufe speciale per fëmijë, menu dietike, dhe karrige për bebet. 
- Netët me tema
- Nata Turke, Nata Ottomane, Nata Italiane, Nata Gala etj.
- 3 Restorante A La Carte, Mesdhetar, Ottoman dhe Nderkombetar.
- Bar ne pishinë, bar ne lobby, Snack bar, Disco bar, bar ne teater etj.
- Wifi pa pagese ne lobby
- Plazh privat me peshqire, shezlongje, cadra, etj pa pagesë
- Clubi i Fëmijëve
- Baby sitter, lavanteri, Jet Ski, Banana boat, varke per te lundruar, Ski ne det, Parasailing, fushë tenisi
- Bowling, Biliardo, Internet Cafe, dhe Play Station.
- Sauna masazhe, Berber, Manikyr, Pedikyr, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive":
- Mėngjes, Mengjesi i vonshėm, dreka, darka dhe nata bufe.
- Pijet e vendit alkolike dhe joalkolike
- Pushimi i ēajit dhe biskotave
- Mini Pattisiere
- Restoranti i Fėmijėve

Kirman Belazur Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė