Nga Data: Deri datė: Dhomė

Theo Bungalows - Kriopigi Halkidiki (ME)

Halkidiki

Halkidiki

 

Theo Bungalows me tre yje, ndodhet në fshatin e vogël turistik te Kriopigit. Eshtë i vendosur në Halkidiki - Kassandra, në afërsi të plazhit Kalithea.

Zona në të cilën ndodhet hoteli kombinon gjelbërimin e pishave që arrijnë deri ne breg të detit me ujin e kristaltë te gjirit të Kassandras.

Vendodhja është e përshtatshme për të mikpritur familjet që duan të shijojnë detin dhe diellin larg nga plazhet e populluara të Kassandrës.

Hoteli ofron 40 dhoma me verandë ose ballkon me pamje nga deti apo kopshti të gjitha të restauruara plotësisht ne vitin 2007.

Dhomat kanë ajër të kondicionuar, televizor dhe frigorifer.

Theo Bungalows përfshijnë një restorant, një kafene, dhe një bar-rostiçeri . Një Poolside bar është i hapur për pije. Interneti është në dispozicion në vende publike.

Hoteli është i përshtatshëm per njerëz me aftësi të kufizuara.

 

Koncepti : Half Board - Gjysëm Pensioni - Shërbehen Mëngjesi dhe Darka

 

 

Më Shume Detaje: Distancat:

- 600 m nga plazhi
- 300 m nga Kriopigi
- 4 km nga Kalithea
- 95 km nga Selaniku
Theo Bungalows - Kriopigi Halkidiki (ME)

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė