Nga Data: Deri datė: Dhomė

Possidi Holidays - Possidi Halkidiki (M)

Halkidiki

Halkidiki

Një total prej 124 dhomash janë në dispozicion në vendpushimin.

Përveç dekorimin e tij të zgjedhur me kujdes dhe pajisjeve, hoteli ofron dhe të gjitha objektet e nevojshme për të bëjë qëndrimin tuaj të paharrueshëm :

-  TV satelitor dhe kanale muzikore, ajër të kondicionuar, telefon, voice mail, radio, Internet, mini bar dhe kasafortë. Banjot janë të dekoruara me mermer dhe të pajisura me tharëse flokësh.

Ballkonet e bollshme përfshijnë mobilje bambu për ju që doni të gëzoni ngjyrat e mrekullueshme të detit dhe kopshtet e bukura.

Gjithashtu hoteli ofron :

Pishina : Një pishinë të madhe për tërritur dhe një më të vogël për fëmijë,  vendosura në afërsi të ndërtesës qendrore të kompleksit hotelier.

Sport : - 2 fusha tenisi, Beach-volley, pingpong, Shesh lojërash për fëmijë në natyrë, Palestër 

- Qendër Mirëqenieje, sauna dhe xhakuzi, shërbime masazhi janë në dispozicion me takim.

Ofrohen gjithashtu: - Μini Market, argjendar, dhomë lojrash, dhomë TV, sallë leximi, sallë pritjeje, ashensor, parking pa pagesë.


Koncepti - Half Board - Gjysëm Pensioni - Mëngjesi dhe darka ofrohen.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 

Më Shume Detaje: Distancat
- nė plazh
- Selanik 105 km
- Aeroporti "Makedonia" (SKG) 105 km
- Stacioni i Trenit Selanik 105 km
- Llixhat e Agia Paraskevi 7 km

Possidi Holidays - Possidi Halkidiki (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Pamje nga Mali (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 26/04/2019 nė 10/05/2019
€ 85.10
nga 11/05/2019 nė 31/05/2019
€ 94.30
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 119.60
nga 14/06/2019 nė 03/07/2019
€ 144.90
nga 04/07/2019 nė 16/07/2019
€ 161.00
nga 17/07/2019 nė 25/08/2019
€ 195.50
nga 26/08/2019 nė 08/09/2019
€ 161.00
nga 09/09/2019 nė 19/09/2019
€ 144.90
nga 20/09/2019 nė 30/09/2019
€ 119.60
nga 01/10/2019 nė 19/10/2019
€ 85.10
» Dhomė Familjare Pamje nga Mali(Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/04/2019 nė 10/05/2019
€ 164.45
nga 11/05/2019 nė 31/05/2019
€ 184.00
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 209.30
nga 14/06/2019 nė 03/07/2019
€ 228.85
nga 04/07/2019 nė 16/07/2019
€ 241.50
nga 17/07/2019 nė 25/08/2019
€ 258.75
nga 26/08/2019 nė 08/09/2019
€ 241.50
nga 09/09/2019 nė 19/09/2019
€ 228.85
nga 20/09/2019 nė 30/09/2019
€ 209.30
nga 01/10/2019 nė 19/10/2019
€ 164.45

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė