Nga Data: Deri datė: Dhomė

Delfinia - Moraitika, Korfuz (M)

Korfuz

Korfuz

Hotel “Delfinia” me 4 yje, ėshtė njė kompleks nė anė tė detit, me pamje nga deti i kristalt i Jonit dhe nga malet bregdetare tė Greqisė kontinentale. Gjendet shumė afėr nga resorti i mirėnjohur i Moraitika, nė Korfuz. Ne j’u mirėpresim nė kėtė vend tė qetė dhe tepėr mikpritės dhe j’u garantojmė njė qėndrim tė paharrueshėm. Ne do tė bėjmė maksimumin tonė, nė mėnyrė qė tė realizojmė pėr ju ato pushime qė ju keni ėndėrruar fillimisht. Hoteli Delfinia konsiston nė 3 godina kryesore me njė stil arkitekturor dhe me ngjyra tė ndezura. Godinat janė tė fshehura dhe tė mbuluara nė kopshtin e hotelit, e cila j’u jep pusheuesve ndjesinė e njė atmosfere miqėsore dhe tepėr tė qetė. E gjithė kjo, e shoqėruar me njė plazh tė mrekulleshėm nė afėrsi tė tij, si dhe niveli shumė i lartė i shėrbimit dhe facilitetet qė hoteli ofron, e ka bėrė hotelin tonė tė famshėm nė tė gjithė botėn
Më Shume Detaje: Koncepti Half Board

- Mėngjesin dhe Darkėn tė pėrfshira.


Gjithashtu Hoteli ofron:
- Beach Bar;
- Tavern;
- Shezllone dhe ēadra pėr detin dhe pishinėn; * (pėr plazhin janė me pagesė)
- Frigorifer;Delfinia - Moraitika, Korfuz (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 30/04/2019 nė 20/05/2019
€ 89.70
nga 21/05/2019 nė 17/06/2019
€ 126.50
nga 18/06/2019 nė 19/07/2019
€ 156.40
nga 20/07/2019 nė 26/08/2019
€ 179.40
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 156.40
nga 21/09/2019 nė 04/10/2019
€ 126.50
nga 05/10/2019 nė 25/10/2019
€ 89.70
» Dhomė Superior Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 30/04/2019 nė 20/05/2019
€ 110.40
nga 21/05/2019 nė 17/06/2019
€ 156.40
nga 18/06/2019 nė 19/07/2019
€ 188.60
nga 20/07/2019 nė 26/08/2019
€ 213.90
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 188.60
nga 21/09/2019 nė 04/10/2019
€ 156.40
nga 05/10/2019 nė 25/10/2019
€ 110.40
» Dhomė Superior Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 30/04/2019 nė 20/05/2019
€ 121.90
nga 21/05/2019 nė 17/06/2019
€ 172.50
nga 18/06/2019 nė 19/07/2019
€ 207.00
nga 20/07/2019 nė 26/08/2019
€ 236.90
nga 27/08/2019 nė 20/09/2019
€ 207.00
nga 21/09/2019 nė 04/10/2019
€ 172.50
nga 05/10/2019 nė 25/10/2019
€ 121.90

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė