Nga Data: Deri datė: Dhomė

Larissa Beach Club 4* - Side

Side

Side

Hoteli -4 yje ėshtė ndėrtuar nė vitin 1999 dhe rinovuar nė vitin 2012, shtrihet nė njė Sipėrfaqe prej 60;000m2, ndodhet nė Bregdet, 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 3 km larg nga Qyteti i Side-s. Hoteli disponon 280 Dhoma Standarte. Dhomat janė tė pajisura me: Ajėr tė Kondicionuar, Minibar (bosh), Kasafortė (me pagesė), TV, Telefon, Banjo me Dush dhe me Tharėse Flokėsh, Ballkon (13 Dhoma janė pa Ballkon), Shėrbim pastrimi. Brenda Kompleksit tė Hotelit: Restorant kryesor, 3 Bar-e, 3 Pishina tė jashtme, Pishinė pėr Fėmijė, 3 Rrėshkitėse, Kėnd Lojėrash, Miniclub, Dyqane tė ndryshme, Shėrbim Lavanderie, Internet nė Holl. Aktivitete si: Animacione, Live Musik, Aerobi, Gjimnastikė, Ping Pong, Darts, Vollejboll, Basketboll, Banjo turke, Sauna, Masazhe, etj.
Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:

- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:

- Animacione
- Musik live
- Vollejboll
- Bilardo
- Ping Pong
- Sauna
- Banjo turke
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė pishinė dhe nė plazh.


Hoteli ndodhet nė Bregdet, 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 3 km larg nga Qyteti i Side-s


Larissa Beach Club 4* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 21/06/2018 nė 04/07/2018
€ 170.40
nga 05/07/2018 nė 15/07/2018
€ 175.20
nga 16/07/2018 nė 16/08/2018
€ 182.40
nga 17/08/2018 nė 26/08/2018
€ 187.20
nga 27/08/2018 nė 05/09/2018
€ 175.20
nga 06/09/2018 nė 30/09/2018
€ 158.40
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/06/2018 nė 04/07/2018
€ 127.20
nga 05/07/2018 nė 15/07/2018
€ 130.80
nga 16/07/2018 nė 16/08/2018
€ 136.80
nga 17/08/2018 nė 26/08/2018
€ 140.40
nga 27/08/2018 nė 05/09/2018
€ 130.80
nga 06/09/2018 nė 30/09/2018
€ 118.80
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/06/2018 nė 04/07/2018
€ 298.80
nga 05/07/2018 nė 15/07/2018
€ 307.20
nga 16/07/2018 nė 16/08/2018
€ 320.40
nga 17/08/2018 nė 26/08/2018
€ 328.80
nga 27/08/2018 nė 05/09/2018
€ 307.20
nga 06/09/2018 nė 30/09/2018
€ 278.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė