Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club Felicia Village 5* - Side

Side

Side

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:

- Mėngjesi, Drekėn dhe Darkėn bufe nė Restorantin kryesor.
- Restorant a la carte (1 herė gjatė qėndrimit -me rezervim)
- Pije aklokike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron:
- Animacione
- Musik live
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo turke
- Vollejboll
- Ping Pong
- Darts
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė pishinė.
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt dhe peshqirėt nė plazh.

Hoteli ndodhet 85 km larg nga Aeroporti dhe 19 km larg nga Qyeti antik i Side-s.Club Felicia Village 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 03/06/2018
€ 141.60
nga 04/06/2018 nė 23/06/2018
€ 165.60
nga 24/06/2018 nė 15/07/2018
€ 196.80
nga 16/07/2018 nė 28/08/2018
€ 206.40
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 182.40
» Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 03/06/2018
€ 141.60
nga 04/06/2018 nė 23/06/2018
€ 165.60
nga 24/06/2018 nė 15/07/2018
€ 196.80
nga 16/07/2018 nė 28/08/2018
€ 206.40
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 182.40
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 03/06/2018
€ 105.60
nga 04/06/2018 nė 23/06/2018
€ 123.60
nga 24/06/2018 nė 15/07/2018
€ 147.60
nga 16/07/2018 nė 28/08/2018
€ 154.80
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 136.80
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 03/06/2018
€ 212.40
nga 04/06/2018 nė 23/06/2018
€ 248.40
nga 24/06/2018 nė 15/07/2018
€ 295.20
nga 16/07/2018 nė 28/08/2018
€ 309.60
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 273.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė