Nga Data: Deri datė: Dhomė

Alexandros 4*-Korfuz

Korfuz

Korfuz

Alexandros  ndodhet afër Hotelit të famshëm Achilion Palace. Është hotel me 4 yje. Largësia e hotelit nga qendra e qytetit të Korfuzit dhe nga Aeroporti është rreth 10 minuta me makinë. Hoteli Aleksandros ofon dhoma tepër elegante të pajisura me ajër të kondicionuar. Hoteli ka një tavernë pranë pishinës dhe ofron Wi-Fi akses në zonat e përbashkëta ose publike. Dhomat e Hotelit Aleksandros janë të mobiluara me tepër shije, me mobilje me dru te errët dhe me dysheme të veshur me tapeta. Dhomat janë të pajisura me dritare të izoluara ndaj zhurmave, me televizor dhe mini-frogorifer. Pishina është e rrethuar nga pemë të gjata dhe ka vende ku mund të qëndroni në diell dhe të merrni reze. Gjithashtu ka edhe pishinë për femijët. Nga tarraca e hotelit ku është pishina, pushuesit do mund të sodisin pamjet e mrekullueshme të ishullit. Restoranti i hotelit ofron specialitete të kuzhinës Greke dhe Ndërkombëtare. Specialitetet vendase serviren në tavernën e hotelit. Hoteli gjithashtu përfshin një holl dhe një Pool Bar, në të cilin serviren koktejle. Hoteli ka një parking privat pranë tij.

Distancat:

 • Nga porti 7 km
 • Nga qyteti i Korfuzit 6 Km
 • Nga aeroporti 5 km
 • Plazhi Publik 100m
 • Stacioni i autobusëve 50m

Dhomat dhe sherbimet ekstra:

 • TV satelitor
 • Ajer i kodicionuar
 • telefon
 • kuti e sigurie
 • mini frigorifer
 • shërbim në dhomë 24 orë
 • Wi Fi falas
 • Parking privat falas
Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ pėrfshin:
- Mėngjesin bufe, Drekėn dhe Darkėn.
- Pijet e vendit alkoolike dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lėngje frutash.
Hoteli gjithashtu pėrfshin:
- Shėrbime zyre (fotokopje, fax);
- Billrdo;
- Menu speciale pėr personat qė mbajnė diet;Alexandros 4*-Korfuz

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Pamje nga Kopshti (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2018 nė 23/06/2018
€ 98.90
nga 24/06/2018 nė 21/07/2018
€ 123.05
nga 22/07/2018 nė 25/08/2018
€ 134.55
nga 26/08/2018 nė 07/09/2018
€ 123.05
nga 08/09/2018 nė 20/09/2018
€ 98.90

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė